Žiadne repasy. Žiadne kompromisy. Žiadne výhovorky. HSOTC je otázkou prestíže.


Pridajte sa k prestížnej globálnej skupine prevádzok, ktoré sa rozhodli ponúknuť svojim členom pre silový tréning to najlepšie - zariadenia Hammer Strength. Získajte štatút Hammer Strength Official Training Center (HSOTC).


Prestížny štatút Hammer Strength Official Training Center získajú tie prevádzky, ktoré investujú minimálne do 15-ich nových zariadení zn. Hammer Strength. Na Slovensku je len naša spoločnosť FIT PLUS poverená výrobcom k udeľovaniu štatútu HSOTC a registrácie do celosvetovej siete držiteľov HSOTC. Vašej prevádzke poskytneme výraznú marketingovú podporu - od plakety z nehrdzavejúcej ocele, cez propagáciu v našich médiách po vytvorenie propagačného videa vašej prevádzky úplne zdarma. Navyše, pri uvádzaní nových zariadení Hammer Strength na svetový trh získate aj prednostné právo ich nákupu za zvýhodnené uvádzacie ceny. 

Kliknutím na mapu budete presmerovaní na americkú webstránku Life Fitness - HSOTC.

A TU je prehľad oficiálnych držiteľov Hammer Strength Official Training Center z nášho regiónu.


Prehľad zariadení a príšlušenstva značky Hammer Strength:

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov