Life Fitness - Heat Performance Row

Moderný dizajn veslárskeho trenažéra Heat Performance Row vyhovuje aj tým najnáročnejším profesionálnym cvičencom. Konzola TFT2.0 ponúka špičkovú digitálnu spätnú väzbu a motivačné programy na zlepšenie zážitku z veslovania, či súťaženia s priateľmi. Merač výkonu WattRate® poskytuje presné údaje o výkone. Odpor je vďaka vzduchovému magnetickému prekrytiu, ktoré poskytuje široký rozsah odporu.

Hammer Strength HD Performance Trainers

Hammer Strength rozširuje svoje portfólio o 3 špecifické zariadenia pre vysoko intenzívny, anaeróbny výkonnostný tréning. Zariadenia HD TREAD, HD AIR BIKE a HD SPARC sú dimenzované pre použitie v tých najnáročnejších tréningových centrách, kluboch alebo butikoch v legendárnom super-odolnom štandarde.

Official Hammer Strength Box

Official Hammer Strength Box vašim členom poskytne nezabudnuteľný tréningový zážitok a motiváciu do ďalších trénigov. Budú sa tešiť z výsledkov. A vy od nás dostanete to najlepšie svetové vybavenie od podlahy po strop, vymakané know-how pre vašich trénerov a totálnu marketingovú podporu.

Čo je PRAMA?

Robustný a komplexný obsah + inovatívna technológia + motivujúci zážitok + atraktívne tréningové prostredie = koktail globálneho úspechu konceptu PRAMA.

Signature Series Multi-Jungle (MJ4, MJ5, MJ8)

Signature Series Multi-Jungle sú multi veže rozšíriteľné o ďalšie doplnky a konfigurácie. Sú tri základné typy MJ4, MJ5 a MJ8 - podľa počtu cvičencov trénujúcich naraz. Ľubovoľnú džungľu môžete pripojiť aj k systému SYNRGY.

ARC Trainer

Arc Trainer je unikátny crossový kardio trenažér. Verzia Lower Body Arc Trainer je zameraná na dolné končatiny. Verzia Total-body Arc Trainer má pohyblivé rukoväte s niekoľkými typmi úchopov a umožňuje tak tréning celého tela. Obe verzie výrazne šetria kolenné kĺby. Arc Trainer je kardio prístroj 3 v 1 - poskytuje možnosť kĺzať, kráčať alebo šliapať. Na výber sú dlhé kardio tréningy, krátke dávky počas intervalového tréningu alebo tréningy zamerané na výbušnosť a silu (silové kardio). Na výber je niekoľo typov konzol.

ICG - Indoor Cyclling

Nová generácia spinningových bicyklov pre fitness centrá IC6, IC7 a IC8, ktoré majú najnovší WattRate® TFT Computer 2.0 vyhovujúci aj náročným profi cyklistom. Všetky modely s dokonalým designom a perfektnými funkciami a najmä Coach By Color a napojeniami na ICG App alebo ICG Connect reprezentujú svetovú špičku v oblasti.

Synrgy 360/180/90

Synrgy 360, Synrgy 180 a Synrgy 90 sú mimoriadne obľúbené série veží na funkčný tréning. Nespočetné množstvo variácií, množstvo úložných priestorov, niekoľko typov hrázd, nekonečné lano, rebriny, monkey dráha, kladkové systémy, platformy na výstupy a veľa iného. Najzábavnejšia forma tréningu či už individuálneho alebo skupinového.