Máme preukázateľne najširšie portfólio profesionálnych zariadení pre skupinový tréning na svete


Pre každý zámer. Pre každý rozpočet.


 

 

Life Fitness Circuit Series

11 zariadení určených na kruhový tréning. Na rozdiel od iných zariadení, systém odporu je regulovaný pomocou ukrytých expanderov. Mimoriadne pohodlné a rýchle nastavovanie záťaže. 

 

Life Fitness SYNRGY

Life Fitness SYNRGY systém ponúka obrovské množstvo modulov pre takmer nekonečné množsvo tréningových variácií pre skupinový tréning. Sú tri základné zostavy - SYNRGY360, SYNRGY180 a SYNRGY90

 

Heat Performance Row

Profesionálny veslársky trenažér s konzolou TFT 2.0 je prvou voľbou aj pre najprestížnejšie komerčné a tréningové prevádzky. 


 

Arc Trainer

Unikátny cross-trenažér s možnosťou výberu z troch pohybov - 21 stupňov sklonu umožňuje imitovanie kĺzania, šliapania a stúpania, pričom vyvíjajú výrazne menšiu záťaž oproti iným zariadeniam. Na výber sú aj dve základne - buď na tréning dolných končatín (lower-body) alebo celého tela (total-body) zapojením rúk s úchopom na pohyblivých rukovätiach. Modulárny systém ďalej ponúka na výber zo štyroch farieb a 3 typy konzol.


 


 

Life Fitness / Indoor Cycling Group (ICG)

ICG je najväčší svetový výrobca v oblasti indoor cyclingu. Máme najkomplexnejší sortiment a riešenia pre jednotlicov a skupiny, pre voľnočasových športovcov a profesionálnych závodníkov, pre domácnosti a športové strediská.

 

ICG App

Či už doma alebo vo fitku, aplikácia ICG App je ideálna pre bežného cvičenca alebo výkonnostného športovca. Prostredníctvom aplikácie je možné zaznamenávať a sledovať jazdy vedené trénerom Coach By Color a oficiálne vopred nadizajnované tréningy ICG. Používatelia môžu po tréningu ľahko zdieľať výsledky svojho tréningu s priateľmi prostredníctvom sociálnych médií. 

 

ICG Connect

Systém ICG Connect využíva všetky jedinečné vlastnosti produktov ICG - zóny Coach by Color a Heat, animované interaktívne cyklopočítače, na pohyb previazané video, gamifikáciu - a tréningové údaje sa zbierajú prostredníctvom aplikácie ICG App. Tento kompletný ekosystém skupinového tréningu inšpiruje maximálny osobný výkon a zvyšuje sociálnu interakciu - základ akéhokoľvek úspešného formátu skupinového tréningu.


 


 

Hammer Strength Ground Base Plate-Loaded

Ground Base® je navrhnuté tak, aby udržalo cvičenca pevne na zemi a zároveň umožňovalo tréning rovnováhy a výbušnosti od chodidiel nahor. Každý z ôsmich strojov tejto línie pracuje s niekoľkými svalovými skupinami naraz. Výsledkom je precvičenie celého tela ideálne pre športovo špecifický (napr. MMA) a funkčný tréning.

Hammer Strength HD Athletic Pro

Modularita HD Athletic Pro umožňuje akejkoľvek prevádzke vybudovať jedinečný tréning pre jednotlivcov a malé skupiny, vrátane priestoru pre totálny HIIT tréning. Do tejto skupiny zariadení patria HD Athletic RacksHD Athletic RigsHD Athletic PerimeterHD Athletic Bridge


 

Hammer Strength HD Elite

Stojany HD EliteTM sú postavené po svojich menovcoch – elite. Sú odolné a všestranné. Prísne testovanie robí z týchto stojanov dôkaz vysokého štandardu Hammer Strength. Postavené tak, aby vydržali výkonový silový tréning od jednotlivcov až po skupiny, ktoré chcú svoj tréning posunúť o na najvyššiu úroveň.

 

Hammer Strength HD Thread

Hammer Strength HD TREAD je odolný, zakrivený bežecký pás s vlastným pohonom vyrobený pre výkonnostných športovcov. Rýchly, efektívny a dostatočne odolný, aby zodpovedal štandardom a očakávaniam elitných šampiónov, ako aj prevádzkovateľov tréningových zariadení.

 

Hammer Strength HD Air Bike

Hammer Strength HD AIR BIKE nie je len ďalším bicyklom so vzduchovým odporom. Je postavený na vyššom štandarde - na štandarde Hammer Strength. Toto je pravdepodobne najodolnejší air bike na svete, ktorý znesie aj tie najintenzívne tréningy. 

 

Hammer Strength HD Sparc

HD SPARC je špičkový trenažér pre efektívny tréning výbušnosti a sily bez namáhania kolien alebo kĺbov. Vyžaduje hnaciu silu vysokého kolena a gluteusu - ideálne na rozvoj maximálnej sily, výbušnosti a rýchlosti šprintu. 


 

Official Hammer Strength Box

Official Hammer Strength Box cvičencom poskytne nezabudnuteľný tréningový zážitok a motiváciu do ďalších trénigov. Budú sa tešiť z výsledkov. A vy od nás dostanete to najlepšie svetové vybavenie od podlahy po strop, vymakané know-how pre vašich trénerov a totálnu marketingovú podporu.
 

 

 

LFX = špičkový hardvér + dokonalý softvér

LFX prepája špičkové vybavenie od Life Fitness a Hammer Strength so systémom ďalšieho globálneho lídra - Myzone. Tréneri majú prístup k vzdelávaniu a bohatej knižnici tréningov, ako aj k programovaniu svojich vlastných.

 

LFX zahŕňa Myzone

Myzone poskytuje bohatú knižnicu tréningových jednotiek, ktorú si tréneri môžu rozširovavať aj o vlastné kreatívne nápady na tréningové plány. Na druhej strane, cvičencom Myzone poskytuje presnú spätnú väzbu o ich výkone a neustále motivuje ich presahovať ciele vďaka MEP bodom.

 

 

Navštívte našu špecializovanú webstránku
 www.cybex.fitness

 

Funkčný a skupinový tréning

CYBEX má v portfóliu premyslené konfigurovateľné systémy CYBEX PWR Play a CYBEX Multi-station. Funkčný tréningový systém CYBEX Bravo sa stal legendou už pri jeho predstavení na FIBO. ARC a SPARC sú synonymami tzv. silového kardia. 


 

 

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

 

U nás tiež aj globálny hit - revolučný koncept skupinového tréningu

 

Navštívte našu špecializovanú webstránku
 www.prama.fitness

 

PRAMA - nová kategória fitness

Za obrovským globálnym úspechom PRAMY je tréning, prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do superinteraktívnych a motivačných zážitkov a to bez akýchkoľvek silových či kardio zariadení. Dôležité je to, že PRAMA má pri správnom nastavení úžasnú návratnosť investícií a dokáže osloviť aj cieľové skupiny mimo tradičných návštevníkov fitness centier.

Zistite prečo má PRAMA taký úspech

Zoznámte sa s vybranými prípadovými štúdiami z celého sveta. Dozviete sa, prečo sa majitelia rozhodli pre koncept PRAMA, ako rýchlo sa im vrátili vstupné investície, ako dokázali zväčšiť svoju členskú základňu - a to všetko aj v porovnaní aj s tými najlepšími fitness centrami vo svojom okolí. 

 

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov