Life Fitness - Heat Performance Row

Moderný dizajn veslárskeho trenažéra Heat Performance Row vyhovuje aj tým najnáročnejším profesionálnym cvičencom. Konzola TFT2.0 ponúka špičkovú digitálnu spätnú väzbu a motivačné programy na zlepšenie zážitku z veslovania, či súťaženia s priateľmi. Merač výkonu WattRate® poskytuje presné údaje o výkone. Odpor je vďaka vzduchovému magnetickému prekrytiu, ktoré poskytuje široký rozsah odporu.

Hammer Strength HD Performance Trainers

Hammer Strength rozširuje svoje portfólio o 3 špecifické zariadenia pre vysoko intenzívny, anaeróbny výkonnostný tréning. Zariadenia HD TREAD, HD AIR BIKE a HD SPARC sú dimenzované pre použitie v tých najnáročnejších tréningových centrách, kluboch alebo butikoch v legendárnom super-odolnom štandarde.

Official Hammer Strength Box

Official Hammer Strength Box vašim členom poskytne nezabudnuteľný tréningový zážitok a motiváciu do ďalších trénigov. Budú sa tešiť z výsledkov. A vy od nás dostanete to najlepšie svetové vybavenie od podlahy po strop, vymakané know-how pre vašich trénerov a totálnu marketingovú podporu.

Čo je PRAMA?

Robustný a komplexný obsah + inovatívna technológia + motivujúci zážitok + atraktívne tréningové prostredie = koktail globálneho úspechu konceptu PRAMA.

Signature Series Multi-Jungle (MJ4, MJ5, MJ8)

Signature Series Multi-Jungle sú multi veže rozšíriteľné o ďalšie doplnky a konfigurácie. Sú tri základné typy MJ4, MJ5 a MJ8 - podľa počtu cvičencov trénujúcich naraz. Ľubovoľnú džungľu môžete pripojiť aj k systému SYNRGY.

ARC Trainer

Arc Trainer je unikátny crossový kardio trenažér. Verzia Lower Body Arc Trainer je zameraná na dolné končatiny. Verzia Total-body Arc Trainer má pohyblivé rukoväte s niekoľkými typmi úchopov a umožňuje tak tréning celého tela. Obe verzie výrazne šetria kolenné kĺby. Arc Trainer je kardio prístroj 3 v 1 - poskytuje možnosť kĺzať, kráčať alebo šliapať. Na výber sú dlhé kardio tréningy, krátke dávky počas intervalového tréningu alebo tréningy zamerané na výbušnosť a silu (silové kardio). Na výber je niekoľo typov konzol.

ICG - Indoor Cyclling

Nová generácia spinningových bicyklov pre fitness centrá IC6, IC7 a IC8, ktoré majú najnovší WattRate® TFT Computer 2.0 vyhovujúci aj náročným profi cyklistom. Všetky modely s dokonalým designom a perfektnými funkciami a najmä Coach By Color a napojeniami na ICG App alebo ICG Connect reprezentujú svetovú špičku v oblasti.

Synrgy 360/180/90

Synrgy 360, Synrgy 180 a Synrgy 90 sú mimoriadne obľúbené série veží na funkčný tréning. Nespočetné množstvo variácií, množstvo úložných priestorov, niekoľko typov hrázd, nekonečné lano, rebriny, monkey dráha, kladkové systémy, platformy na výstupy a veľa iného. Najzábavnejšia forma tréningu či už individuálneho alebo skupinového.

HD Elite Racks by Hammer Strength

Legendárne HD Elite silové klietky rôznych typov ponúkajú takmer neobmedzené možnosti. Je 5 základných druhov (HD Elite Power Rack, HD Elite Multi Rack, HD Elite Half Rack, HD Elite Combo Rack), ktoré je možné ďalej rozširovať a nechať s tréningovými potrebami. Silové klietky sú testované na extrémne zataženie.

HD Athletic Racks and Rigs by Hammer Strength

Naše konštrukcie na funkčný tréning nájdete v tých najlepších športových centrách po celom svete. Ponúkajú širokú škálu konfigurácií a rôznych doplnkov, aby vyhovovali tréningovým potrebám elitných športovcov všetkých športových disciplín.

Circuit Series

11 zariadení určených na kruhový tréning. Na rozdiel od iných zariadení, systém odporu je regulovaný pomocou ukrytých expanderov. Mimoriadne pohodlné a rýchle nastavovanie záťaže.

SPARC

Chudnutie. Budovanie svalov. Získanie sily. Zrýchlenie metabolizmu. SPARC dokáže toto všetko a tréning na ňom vás bude baviť. Je biomechanicky rafinovaný, poskytuje výnimočné výsledky s nízkou záťažou kĺbov. Jednoducho - silové kardio.