GX

Kardio zariadenia línie GX sú určené pre fitness centrá, ktoré chcú pre svojich klientov pridať náročnú kardiovaskulárnu voľbu pre tréning celého tela. Perfektne využiteľné v kombinácii so zariadeniami SYNRGY360 a HD Elite. Technológia Fluid Resistance poskytuje hladký a prirodzený pocit a umožňuje jednoduché nastavenie odporu, aby vyhovovala širokému okruhu používateľov.

LifeFitness cycles powered by ICG

Nová generácia spinningových bicyklov. Od jednoduchých modelov až po modely pre profesionálnych cyklistov. Všetky s dokonalým designom a perfektnými funkciami, ktoré váš tréning posunú o level vyššie.

Synrgy 360

Mimoriadne obľúbená séria veží na funkčný tréning. Nespočetné množstvo variácií, množstvo úložných priestorov, niekoľko typov hrázd, nekonečné lano, rebriny, monkey dráha, kladkové systémy, platformy na výstupy a veľa iného. Najzábavnejšia forma tréningu či už individuálneho alebo skupinového.

HD Elite racks

Legendárne HD Elite silové klietky ponúkajú takmer neobmedzené možnosti. 3 základné druhy, ktoré je možnosť dodatočne rozširovať a nechať tak rásť s vašimi tréningovými potrebami. Silové klietky sú testované na extrémne zataženie.

HD Athletic racks and rigs

Naše konštrukcie na funkčný tréning nájdete v tých najlepších športových centrách po celom svete. Ponúkajú širokú škálu konfigurácií a rôznych doplnkov, aby vyhovovali tréningovým potrebám elitných športovcov.

Circuit series

10 zariadení určených na kruhový tréning. Na rozdiel od iných zariadení, systém odporu je regulovaný pomocou ukrytých expanderov. Mimoriadne pohodlné nastavovanie záťaže.

Sparc

Chudnutie. Budovanie svalov. Získanie sily. Zrýchlenie metabolizmu. SPARC dokáže toto všetko a tréning na ňom vás bude baviť. Je biomechanicky rafinovaný, poskytuje výnimočné výsledky s veľmi nízkou záťažou kĺbov.