Objavte najúžasnejšie fitness prevádzky zo sveta a domova, ktoré menia svojich členov na skutočných fanúšikov. V poriadnom fitku musí byť všetko dokonalo zladené. Nájsť túto harmóniu a vštepiť jedinečný štýl je dôležité pre zvýšenie atraktivity fitness centra a prilákanie nových členov - a následne aj udržanie ich lojality - čo je zásadné pre dlhodobý úspech.

 

PRIEMERNOSŤ UŽ NESTAČÍ. 
MÁTE TO, ČO NÁVŠTEVNÍCI FITNESS CENTIER VYHĽADÁVAJÚ?


Zážitkový dizajn môže byť odpoveďou na mnohé výzvy prevádzkovateľov

Výskumy z odvetvia fitness potvrdzujú, že zážitky, ktoré fitness prevádzky poskytujú, sú hnacím motorom pre udržanie členov a prihlasovanie nových. Zážitok je viac než len umiestnenie vybavenia do miestnosti – musí to byť o vytváraní pohlcujúceho prostredia s jedinečnou atmosférou. To pomáha udržiavať motiváciu členov a otvára príležitosti pre ďalšie zdroje príjmov.

Existuje recept pre úspech?

„Univerzálny“ recept síce neexistuje, ale osvedčené postupy áno - a náš Gymspiration Book ich ponúka:

  • Ktoré zariadenia používajú pre oslovovanie potrieb svojej cieľovej skupiny
  • Ako vytvárajú výnimočnú tréningovú atmosféru so svetlami, hudbou a dizajnom
  • Ako využívajú dizajn na prilákanie nových a udržanie súčasných členov
  • Prečo si vybrali Life Fitness ako dodávateľa a partnera

 

NIEKOĽKO PRÍKLADOV ÚSPECHU

VAŠA GYMSPIRÁCIA ČAKÁ


Spolu s kolegami z Life Fitness sme vybrali niekoľko inšpirácií zo sveta - najmä z Európy, vrátane Slovenska. GYMSPIRATION Book s vyše 130-imi stranami je nabitý množstvom príkladov ako sa dizajn snúbi s fitness a úspechom. 

 

Získajte nový GYMSPIRATION Book už teraz. Vyplnením nižšie uvedeného formulára získate prístup k nášmu lookbooku a budete zaradení do pravidelných aktualizácií o trendoch v dizajne fitnescentier, príkladoch osvedčených postupov z odvetvia a pripravovaných odborných webinároch.