Postavíme vám domáce fitness snov


Investujte - nielen do zhodnotenia svojej nehnuteľnosti, ale predovšetkým - do svojho zdravia! Využite najlepšiu ponuku na Slovensku - postavíme vám najlepšie domáce fitness centrum od podlahy po top zariadenia.

Oprite sa o naše dlhoročné skúsenosti - budujeme najlepšie komerčné, hotelové a domáce posilňovne. Sme FIT PLUS a už vyše 30 rokov prinášame to najlepšie zo sveta fitness. Pre Slovensko sme výhradným zástupcom tých najlepších svetových fitness značiek - Life Fitness, Hammer Strength, ICG (Indoor Cycling Group)CYBEX a PAVIGYM, ktorým je venovaná táto webstránka.   

Tu si pozrite niekoľko inšpiratívnych vizualizácií konceptov pre vaše domáce fitko: 

 

Okrem toho, na našej materskej stránke FIT PLUS www.fitplus.sk nájdete aj naše ďalšie značky, ktoré výhradne zastupujeme a ktoré sa vám zídu pre fitness na doma. Napríklad pomôcky legendárnych amerických značiek Harbinger a SKLZ, masážne pomôcky TriggerPoint, ako aj domáce fitness zariadenia strednej a vyššej strednej triedy - posilňovacie zariadenia Body Solid a domáce kardio zariadenia NordicTrack. Jednoducho, nech sú vaše fitness ciele a fyzická úroveň akékoľvek - sme tu preto, aby sme vám pomohli. Stačí nás kontaktovať.  


E-shop Life Fitness pre koncových užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov Life Fitness na našom eshope FIT PLUS pre koncových užívateľov - profi zariadenia ako aj zariadenía pre domáce použie a ďalšie príslušenstvo.

 

 

E-shop ICG pre koncových užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov ICG na našom eshope FIT PLUS pre koncových užívateľov - bajky a ďalšie príslušenstvo.

 

 

 

 

Porozprávajme sa - náš tím vám určite pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh podľa vašich preferencií, cez vizualizácie podľa reálneho pôdorysu až po dokonalý technický servis. 

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov