Radi vám pomôžeme so selekciou optimálnych zariadení a vytvoríme 3D vizualizácie domáceho fitness na základe vašich požiadaviek a cieľov. Spoľahnite sa - domáca posilňovňa s našimi zariadeniami vyhovuje aj tým najtvrdším kritériám. Vytvoríme vám prémiové privátne fitness od podlahy po inštaláciu špičkových fitness zariadení na kľúč.

 

Kliknutím si prezrite tieto virtuálne štúdie:

Štúdie domácich fitiek

Pozrite si niekoľko štúdií rôznych typov domácich fitiek:

  • garážové
  • pivničné
  • spálňové
  • obývačkové
  • loftové

 

 Naše fitness zariadenia pre domácnosti: 

Life Fitness - Heat Performance Row

Moderný dizajn veslárskeho trenažéra Heat Performance Row vyhovuje aj tým najnáročnejším profesionálnym cvičencom. Konzola TFT2.0 ponúka špičkovú digitálnu spätnú väzbu a motivačné programy na zlepšenie zážitku z veslovania, či súťaženia s priateľmi. Merač výkonu WattRate® poskytuje presné údaje o výkone. Odpor je vďaka vzduchovému magnetickému prekrytiu, ktoré poskytuje široký rozsah odporu.

Life Fitness / ICG - cyklo trenažéry

ICG je najväčší svetový výrobca v oblasti indoor cyclingu. Máme najkomplexnejší sortiment a riešenia pre jednotlicov a skupiny, pre voľnočasových športovcov a profesionálnych závodníkov, pre domácnosti a športové strediská.

ARC a SPARC aj do domácností

Vďaka svojej priestorovej úspornosti a predovšetkým vysokej účinnosti tréningu sú ARC a SPARC vyhľadávanými zariadeniami pre domáci tréning.

Domáce rekumbenty

Uvoľnená poloha tela a zaujímavé vlastnosti stacionárnych bicyklov s opierkou chrbta (rekumbentov) vytvárajú ideálny tréningový zážitok. S touto vysokou úrovňou pohodlia môžete zabudnúť, že šliapete do pedálov.

Domáce stacionárne bicykle

Už vyše štyroch desaťročí neustáleho vývoja a zdokonaľovania udržujú rotopedy LifeCycle na svetovej technologickej špičke. Keď je jazda potešením, získate zo svojich tréningov viac.

Domáce eliptické trenažéry

Eliptické trenažéry umožňujú tréning celého tela. Nechajte ruky a nohy, aby vykonávali plynulý, pohodlný a biomechanicky korektný pohyb. Všetky trenažéry Life Fitness sa vyznačujú mimoriadne tichou prevádzkou.

Bežecké pásy

Všetky bežecké pásy Life Fitness sa vyznačujú dlhou životnosťou a spoľahlivosťou - to platí aj pre varianty pásov konštruovaných pre domáce použitie. Okrem špičkového továrenského vyhotovenia a dizajnu potešia aj množstvom funkcií, tichým chodom a efektívnym tlmením nárazov pri došliapávaní, čím šetria kolenné a bedrové kĺby.

Domáce posilňovacie stroje

Life Fitness ponúka ultrakvalitné domáce posilňovacie zariadenia, ktoré sa opierajú o diesiatky rokov skúseností z profesionálnych zariadení pre komerčné fitness centrá. Okrem elegancie ponúkajú aj veľké množstvo cvikov, pri zabezpečení rozsahu, hladkosti a biomechaniky pohybu bez kompromisov.

Neváhajte využiť naše profesionálne poradenské služby - od selekcie optimálnych zariadení pre naplnenie vašich potrieb a cieľov, cez 3D vizualizáciu po inštaláciu na kľúč. 

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov