Radi vám pomôžeme so selekciou optimálnych zariadení a vytvoríme 3D vizualizácie domáceho fitness na základe vašich požiadaviek a cieľov. Spoľahnite sa - domáca posilňovňa s našimi zariadeniami vyhovuje aj tým najtvrdším kritériám. Vytvoríme vám prémiové privátne fitness od podlahy po inštaláciu špičkových fitness zariadení na kľúč.

 

Kliknutím si prezrite tieto virtuálne štúdie:

Naše fitness zariadenia pre domácnosti: 

ARC a SPARC aj do domácností

Vďaka svojej priestorovej úspornosti a predovšetkým vysokej účinnosti tréningu sú ARC a SPARC vyhľadávanými zariadeniami pre domáci tréning.

Domáce rekumbenty

Uvoľnená poloha tela a zaujímavé vlastnosti stacionárnych bicyklov s opierkou chrbta (rekumbentov) vytvárajú ideálny tréningový zážitok. S touto vysokou úrovňou pohodlia môžete zabudnúť, že šliapete do pedálov.

Domáce stacionárne bicykle

Už vyše štyroch desaťročí neustáleho vývoja a zdokonaľovania udržujú rotopedy LifeCycle na svetovej technologickej špičke. Keď je jazda potešením, získate zo svojich tréningov viac.

Domáce eliptické trenažéry

Eliptické trenažéry umožňujú tréning celého tela. Nechajte ruky a nohy, aby vykonávali plynulý, pohodlný a biomechanicky korektný pohyb. Všetky trenažéry Life Fitness sa vyznačujú mimoriadne tichou prevádzkou.

Bežecké pásy

Všetky bežecké pásy Life Fitness sa vyznačujú dlhou životnosťou a spoľahlivosťou - to platí aj pre varianty pásov konštruovaných pre domáce použitie. Okrem špičkového továrenského vyhotovenia a dizajnu potešia aj množstvom funkcií, tichým chodom a efektívnym tlmením nárazov pri došliapávaní, čím šetria kolenné a bedrové kĺby.

Domáce posilňovacie stroje

Life Fitness ponúka ultrakvalitné domáce posilňovacie zariadenia, ktoré sa opierajú o diesiatky rokov skúseností z profesionálnych zariadení pre komerčné fitness centrá. Okrem elegancie ponúkajú aj veľké množstvo cvikov, pri zabezpečení rozsahu, hladkosti a biomechaniky pohybu bez kompromisov.

Indoor Cycle - viac ako spinning

Inšpirované cestnou cyklistikou, triatlonom a atletickými výkonnostnými tréningami - série IC (Indoor Cycling) od Life Fitness získali množstvo svetových ocenení a sú lídrom v oblasti spinningu. Kombinujú moderný dizajn s bohatou ponukou špičkových funkcií - bez ohľadu na to, či ide o bajky dimenzované pre domáce použitie (IC1, IC2, IC3, IC4, IC5) alebo komerčnú prevádzku (IC6, IC7, IC8).

Neváhajte využiť naše profesionálne poradenské služby - od selekcie optimálnych zariadení pre naplnenie vašich potrieb a cieľov, cez 3D vizualizáciu po inštaláciu na kľúč. 

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov