Komerčné fitness

Vďaka najširšiemu portfóliu profesionálnych fitness zariadení dokážeme postaviť na kľúč fitness prevádzku akéhokoľvek typu – od podlahy, cez profi zariadenia až po automatizované systémy.

Firemné fitness

Firmy sa neustále snažia zvýšiť a udržať svoju výkonnosť a ziskovosť - a za tým všetkým sú zamestnanci. Preto je správne investovať do zdravého životného štýlu svojich zamestnancov - investícia do firemného fitka sa mnohonásobne vráti.

Hotelové fitness

Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu? Aké sú trendy v hoteliérskom segmente v post-covidovej ére?

Rezidenčné fitness / bytové komplexy

Rezidenčné fitká, v zahraničí často označované ako "multi-family gyms", majú niekoľko podstatných výhod oproti verejným fitness centrám, ako napr. bezprostredná blízkosť a špecifický prevádzkový režim adekvátny užšiemu okruhu cvičencov (komunite či rodinám), spravidla zabezpečený automatizovaným systémom pre plnú bezobslužnú prevádzku.

Hammer Strength Official Training Center

FIT PLUS ako výhradný zástupca značky Hammer Strength pre Slovenskú republiku udeľuje prestížny štatút Hammer Strength Official Training Center kvalifikovaným fitness prevádzkam.

Official Hammer Strength Box

Official Hammer Strength Box vašim členom poskytne nezabudnuteľný tréningový zážitok a motiváciu do ďalších trénigov. Budú sa tešiť z výsledkov. Vy od nás dostanete to najlepšie svetové vybavenie od podlahy po strop, vymakané know-how pre vašich trénerov a totálnu marketingovú podporu. Tento mix vám zaručí úspech.

Autonómne fitnescentrá

Znížte prevádzkové náklady fitnescentra a zvýšte spokojnosť členov cez automatizáciu procesov, kompletné online spravovanie a úplnú bezobslužnú non-stop prevádzku - od rezervácií, cez kontrolovaný vstup do prevádzky, dobíjanie kreditov, nákup občerstvenia a ďalších úkonov. Zoznámte sa s výhodami.

Prémiové domáce fitness

Máme riešenia pre prémiové domáce fitnes. Investujte - nielen do zhodnotenia svojej nehnuteľnosti, ale predovšetkým - do svojho zdravia! Využite najlepšiu ponuku - postavíme vám najlepšie domáce fitness centrum od podlahy po top zariadenia.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov