Top priorita: spokojnosť hostí


Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu?


Vyberte si z najväčšej palety produktov vo fitness segmente a vytvorte pre hostí zážitky, ktoré vám umožnia odlíšiť sa od konkurencie a zvýšiť spokojnosť návštevníkov. Naše intuitívne, inovatívne a odolné ziariadenia prispejú k top hodnoteniam ubytovaných a prispejú k vysokej lojalite návštevníkov napr. pri ich opakovaných pracovných cestách. 
 

Čo vyhľadávajú wellness turisti?
Aké sú tri hlavné dôvody, prečo ľudia nevyužívajú hotelové fitness?
Aké fitness vybavenie hoteloví hostia chcú? 

 

Life Fitness už 50 rokov vytvára prvotriedne fitness vybavenie a stal sa dôveryhodným partnerom, ktorého zariadenia sa nachádzajú v najlepších kluboch zdravia a fitnescentrách po celom svete. Life Fitness je exkluzívnym dodávateľom vybavenia pre týchto 5 top hotelových značiek: 

Výber z našich hotelových inštalácií:

Park Inn by Radisson Danube

Poloha: Bratislava
Cvičebná plocha: 205 m2
Počet stanovísk: 31

 

 


NUTREND World

Poloha: Olomouc
Cvičebná plocha: 1.000+ m2
Počet stanovísk: 120

 

 

 

 


Príklady dispozičných riešení hotelových fitness centier a in-room fitness

Naša ponuka pre hoteliérsky segment

Life Fitness má najširšie portfólio na svete, dokážeme preto navrhnúť a zariadiť hotelové fitness špičkovej úrovne pre akúkoľvek cieľovú skupinu hostí či zamerania. Zariadenia Life Fitness, Hammer Strength, CYBEXICG poskytnú všetko od základného tréningu pre často cestujúcich po plnohodnotný kardio a silový tréning nadšencov fitness. Systém PRAMA poskytne neopakovateľný zážitok pre všetkých hotelových hostí, bez ohľadu na ich fyzickú zdatnosť, vrátane detí a seniorov. 

FIT PLUS má najkomplexnejšiu ponuku pre hoteliérsky segment na trhu

Vybavením zariadeniami najvyššej svetovej úrovne naša ponuka riešení pre hotely zďaleka nekončí. FIT PLUS je výhradným zástupcom množstva ďalších svetových značiek, ktoré sú pre hotely atraktívne:

  • PAVIGYM - najlepšie športové podlahy na svete - tento titul si vyslúžili nielen vďaka excelentným fyzikálno-mechanickými vlastnosťami, ohňuvzdornosti, výberom farieb a štruktúr, ale aj najvyšším hygienickým certifikáciam. Tieto podlahy sú vhodné do všetkých typov tréningových zón, ako aj do šatní a komunikačných koridorov.
  • PRAMA - najnovší trend v oblasti fitness - dokáže osloviť všetky cieľové skupiny návštevníkov hotela, bez ohľadu na ich vek a fyzickú vyspelosť, vrátane detí. Tento koncept zažíva obrovský boom napríklad v najmodernejších hoteloch v Dubaji, a je aj vynikajúcou odpoveďou pre rozšírenie ponuky v post-covidovej ére.
  • SOFTPLUS FIT - autonómne a samoobslužné riešenie prevádzky fitnescentra - od otvorenia vstupu, selekciu skrinky v šatni, nákup občerstvenia v automatoch po kompletnú manažérsku správu, vrátane rezervácií a prepojenia na ďalšie systémy, ako napr. HALO od Life Fitness.
  • WEIDER, OLIMP, TriggerPoint, Harbinger, SVELTUS - tieto kvalitné značky doplnkov výživy a fitness pomôcok poznajú aj zahraniční hostia - výborné rozšírenie hotelovej ponuky doplnkového predaja, či už na recepcii, hotelovom wellness alebo minibaroch v izbách.

 

Life Fitness: Luxury in Motion - Offering guests memorable fitness experiences

Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu?
(anglicky)

 

 

 

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov