Top priorita: spokojnosť hostí


Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu?


Vyberte si z najväčšej palety produktov vo fitness segmente a vytvorte pre hostí zážitky, ktoré vám umožnia odlíšiť sa od konkurencie a zvýšiť spokojnosť návštevníkov. Naše intuitívne, inovatívne a odolné ziariadenia prispejú k top hodnoteniam ubytovaných a prispejú k vysokej lojalite návštevníkov napr. pri ich opakovaných pracovných cestách. 
 

Čo vyhľadávajú wellness turisti?
Aké sú tri hlavné dôvody, prečo ľudia nevyužívajú hotelové fitness?
Aké fitness vybavenie hoteloví hostia chcú? 

 

Life Fitness už 50 rokov vytvára prvotriedne fitness vybavenie a stal sa dôveryhodným partnerom, ktorého zariadenia sa nachádzajú v najlepších kluboch zdravia a fitnescentrách po celom svete. Life Fitness je exkluzívnym dodávateľom vybavenia pre týchto 5 top hotelových značiek: 

Výber z našich hotelových inštalácií:

Park Inn by Radisson Danube

Poloha: Bratislava
Cvičebná plocha: 205 m2
Počet stanovísk: 31

 

 


NUTREND World

Poloha: Olomouc
Cvičebná plocha: 1.000+ m2
Počet stanovísk: 120

 

 

 

 


Príklady dispozičných riešení hotelových fitness centier a in-room fitness

Naša ponuka pre hoteliérsky segment

Life Fitness má najširšie portfólio na svete, dokážeme preto navrhnúť a zariadiť hotelové fitness špičkovej úrovne pre akúkoľvek cieľovú skupinu hostí či zamerania. Zariadenia Life Fitness, Hammer Strength, CYBEXICG poskytnú všetko od základného tréningu pre často cestujúcich po plnohodnotný kardio a silový tréning nadšencov fitness. Systém PRAMA poskytne neopakovateľný zážitok pre všetkých hotelových hostí, bez ohľadu na ich fyzickú zdatnosť, vrátane detí a seniorov. 

Life Fitness: Luxury in Motion - Offering guests memorable fitness experiences

Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu?
(anglicky)

 

 

 

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov