Nekompromisný výkon. Legendárna biomechanika.

 

  • Len u nás máte overené, naozaj nové stroje
  • So strojmi od nás sa vaše fitness centrum môže kvalifikovať na Hammer Strength Official Training Centre
  • Sme výhradným autorizovaným predajcom Hammer Strength zariadení pre Slovensko
  • Len od nás dostanete komplexnú marketingovú podporu na mieru pre váš projekt - od návrhu loga, branding vášho fitness centra, cez vytvorenie webstránky až po marketingovú komunikáciu

Built to a higher standard

Hammer Strength je značkou č. 1 pre elitných športovcov, pretože tieto stroje zvládnu aj ten najnáročnejší tréning. Hammer Strength je zároveň voľbou č. 1 aj pre prevádzkovateľov, pretože tieto zariadenia sú testované tak, aby prekračovali priemyselné štandardy, čo zaisťuje, že vydržia dlhé roky aj v tých najťažších prevádzkach.
 

We build champions

Hammer Strength ponúka skutočne širokú paletu nástrojov pre budovanie šampiónov. Naše portfólio vybavenia zahŕňa aj heavy-duty stojany, lavičky, nakladacie a tehličkové zariadenia a bohatú škálu príslušenstva pre nekonečné možnosti tréningu.

 

 

Legendárna biomechanika

Nie sme tu, aby sme nasledovali trendy. My ich vytvárame. Neustále inovujeme a zdokonaľujeme. Značke Hammer Strength aj patrí prvenstvo aj vo výrobe strojov s nezávislým pohybom rúk a nôh po nelineárnych dráhach (MTS) - čo sa preukázalo ako ideálne riešenie pre zvýšenie efektívity tréningu - čo ocenia profíci, ale aj bežní cvičenci.

 

Punc kvality tých najlepších fitiek

Hammer Strength Official Training Center

Pridajte sa ku globálnej elitnej skupine posilňovní, ktoré sa rozhodli ponúknuť svojim členom pre silový tréning to najlepšie - zariadenia Hammer Strength.
 

 


Zoznámte sa s našou ponukou:

 

Prečo investovať do Hammer Strength Glute Drive a Belt Squat?

Hammer Strength má na svetovom trhu najkomplexnejší sortiment mašín pre posilňovanie spodnej časti tela. V tomto článku je 5 dôvodov prečo sa zamerať na tieto zariadenia, a najmä prečo investovať do Hammer Strength Glute Drive a Belt Squat.
 

Hammer Strength - Product Catalog

Kompletný prehľad zariadení Hammer Strength pre komerčné prevádzky.
(anglicky)

 

 


Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov