S nami je svet fitness farebnejší


ICG - Indoor Cycling Group je svetový líder v cyklistických trenažéroch. Krédom spoločnosti je vývoj a implementácia inovatívnych technológií, aby bol tréning čo najefektívnejší. Koncept ICG cyklistického tréningu s vysoko presným meraním výkonu umožňuje každému dosiahnúť svoje ciele. V kombinácii so systémom Coach By Color alebo digitálnou platformou ICG Connect poskytne nielen maximum z tréningu jednotlivcovi, ale aj skupinám cez zábavné a súťaživé skupinové tréningy.


ICG - to je viac ako spinning

Tím ICG každoročne odovzdáva svoju vášeň a skúsenosti tisíckam inštruktorov. Každoročné živé globálne akcie spájajú inštruktorov a cyklistických nadšencov. Naša komunita ICG je neustále na vzostupe. Vďaka klubu Instructor Club je ICG schopná poskytnúť plne vyškoleným inštruktorom odborné znalosti a exkluzívne výhody. Prostredníctvom mnohých podujatí ICG inšpiruje ľudí, aby sa začali venovať indoorovej cyklistike.

ICG Indoor Cycles

Rodina produktov ICG bola inšpirovaná požiadavkami zákazníkov z celého sveta. Bicykle ICG sú synonymom vysokokvalitnej technológie, špičkových inovácií a moderného dizajnu. Absolútne presné meranie výkonu prostredníctvom senzorového systému WattRate® (odchýlka +/- 1%), ako aj funkcie Coach By Color®, robia tréningy na ICG efektívnejšími a motivujúcejšími.

 

Dokonalý zážitok

Cyklistika v interiéri „Powered by ICG“ je zážitok ako žiadny iný! Našich šesť rôznych modelov bajkov predstavuje vysokokvalitnú technológiu, špičkové inovácie a špičkový dizajn. Digitálny ekosystém kombinuje pútavú technológiu s mnohými motivačnými funkciami pre väčšiu zábavu v skupinovej cyklistike. 

 

Silná komunita

Tím ICG globálne motivoval, mentoroval a meral pozitívne zmeny v životoch a jazdách fitness a športovej komunity. Spoločne ako skupina - majitelia, inštruktori, jazdci a ktokoľvek s vášňou pre cyklistiku - sa naďalej snažíme a napredujeme.

 

 

Víťazný tím

Globálny úspech ICG je odrazom zamerania, odhodlania a vášne, ktorá je stelesnením spoločnosti. Za posledných 25 rokov ICG ťaží z výhod kultúry, ktorá neustále posúva hranice a vytvára z roka na rok lepší zážitok z jazdy. Rôzne ocenenia a uznania odborníkov dokazujú, že sme európskym dodávateľom číslo jedna, globálnym inovátorom a špecialistom na dizajn.

 

ICG Connect

Systém ICG Connect využíva všetky jedinečné vlastnosti produktov ICG - zóny Coach by Color a Heat, animované interaktívne cyklopočítače, na pohyb previazané video, gamifikáciu - a tréningové údaje sa zbierajú prostredníctvom aplikácie ICG App. Tento kompletný ekosystém skupinového tréningu inšpiruje maximálny osobný výkon a zvyšuje sociálnu interakciu - základ akéhokoľvek úspešného formátu skupinového tréningu.

ICG App

Či už doma alebo vo fitku, aplikácia ICG App je ideálna pre bežného cvičenca alebo výkonnostného športovca. Prostredníctvom aplikácie je možné zaznamenávať a sledovať jazdy vedené trénerom Coach By Color a oficiálne vopred nadizajnované tréningy ICG. Používatelia môžu po tréningu ľahko zdieľať výsledky svojho tréningu s priateľmi prostredníctvom sociálnych médií. 

 

ICG Online Hub

ICG Online Hub je unikátna platforma pre inštruktorov a cyklistických nadšencov z celého sveta. Priaznivci cyklistiky majú možnosť získať hlbšie znalosti a inšpiráciu pri tréningu, využiť svoje know-how v oblasti indoor cyklistiky na vytváranie účinných tréningov Coach By Color prostredníctvom programu ICG Workout Builder alebo sa pripojiť k jedinečnému klubu Global ICG Instructor Club. 

 

 

Toto video vám poskytne dokonalý prehľad o bajkoch a systémoch ICG

 

E-shop ICG pre koncových užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov ICG na našom eshope FIT PLUS pre koncových užívateľov - bajky a ďalšie príslušenstvo.

 

 

 


 


Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov