Naša konkurenčná výhoda pre váš úspech


Služby architektov pod našou strechou sú nepochybne našou konkurenčnou výhodou a zároveň garanciou, že vytvorená fitness prevázka bude dokonalá v každom detaile. Dokážeme zastrešiť všetko od úvodnej štúdie po realizačný projekt - či už ide o postavenie novej prevádzky alebo renováciu starej. V prípade, že klient má vlastných architektov, radi nadväzujeme spoluprácu a poskytujeme užitočné informácie a skúsenosti.

 

Naše in-house architektonické služby

Využite naše in-house služby architekta pre vytvorenie všetkých typov fitness prevádzok – od komerčných a korporátnych fitness centier až po bytové komplexy či prémiové domáce fitness.

Služby architektov
  • Zastrešíme všetko od úvodnej štúdie až po realizačný projekt.
  • Renovácie či rozširovanie komerčných fitness prevádzok (upgrade ako napr. Official Hammer Strength Box alebo PRAMA).
  • Navrhneme interiérový dizajn – v súlade so štýlom či dizajn manuálom prevádzky.
  • Projektový manažment realizácie (aj na kľúč). 

 

 

Naše služby pre architektov

Radi spolupracujeme či už s architektmi klienta alebo priamo so štúdiami architektov. Doslova odporúčame, aby architekti klienta s nami spolupracovali s našim tímom od začiatku tvorby, čím sa ušetria financie a predíde chybám. Viac informácií o výhodnosti spolupráce s nami odhalíme pri osobnom stretnutí.

Odborné poradenstvo pri tvorbe projektu

Poradíme ako optimálne rozvrhnúť zonácie prevádzok (kardio zóna, silové a voľnováhové zóny, cross-fit boxy atď) a teda aj selekciu zariadení podľa zamerania a vyťaženosti fitness prevádzky, resp. podľa cieľovej skupiny, výber podláh a optimálnej zvukovej izolácie, až po systémy automatizácie a bezpečnosti komerčných prevádzok.

 

Knižnice zariadení

Poskytujeme 3D knižnice všetkých našich fitness zariadení (Life Fitness, Hammer Strenght, Cybex, ICG), ako aj podlahové mapy Pavigym k zostavám SYNRGY a informácie o farebných prevedeniach a ďalších špeciálnych úpravách. 


 

 

 

Certifikácia WELL

Radi vám pomôžeme s WELL certifikáciou vášho projektu.

Mimochodom, Planet Fitness - jedna z najväčších sietí gymov na svete, ktorá je zariaďovaná mašinami Life Fitness, Hammer Strength a CYBEX, získala ako prvá na svete certifikáciu WELL Health-Safety od International WELL Building Institute (IWBI). Viac info TU.

 

 


   Ing. arch. Alena Onofrejová
   
   Architekt
   divízia Profesionálne zariadenia

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby a technický servis. 

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov