LFX prepája špičkové vybavenie od Life Fitness a Hammer Strength pre vytváranie cvičísk, ktoré zvyšujú zážitok z cvičenia a pomáhajú cvičencom presahovať ciele. LFX sa využíva v tréningu malých skupín, osobných tréningoch pod dohľadom trénera alebo pri individuálnom cvičení. Navyše toto všetko je prepojené s motivačným tréningovým systémom ďalšieho globálneho lídra - Myzone. 

 

 

Spojenie toho najlepšieho zo sveta výkonnostného tréningu

LFX zahŕňa top svetové vybavenie od Life Fitness a Hammer Strength + kontinuálne vzdelávanie trénerov cez Life Fitness Academy + bohatú a ďalej programovateľnú knižnicu + digitálnu podporu pre prevádzkovateľov, trénerov a cvičencov od globálneho lídra Myzone.

 

Predefinovanie nekonečna

Flexibilné, nekonečne prispôsobiteľné a pripravené optimalizovať vaše cvičisko viac než kedykoľvek predtým. LFX poskytuje pokročilé, funkčné, HIIT a silové zážitky a naplní váš priestor energiou vytvorenou malými skupinovými tréningami (do 12 ľudí), alebo individuálnymi tréningami pod vedením trénerov, či inštruktážno-motivačnému softvéru. 

 

LFX zahŕňa Myzone

Myzone poskytuje bohatú knižnicu tréningových jednotiek, ktorú si tréneri môžu rozširovavať aj o vlastné kreatívne nápady na tréningové plány. Na druhej strane, cvičencom Myzone poskytuje presnú spätnú väzbu o ich výkone a neustále motivuje ich presahovať ciele vďaka MEP bodom.

 

LFX Packages Brochure

Brožúra LFX Packages obsahuje podrobný popis 7 základných konceptov LFX (4x Life Fitness a 3x Hammer Strength) a názorné vizualizácie.

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov