Máme preukázateľne najširšie portfólio profesionálnych kardio zariadení na svete


Pre každý zámer. Pre každý rozpočet.


 


Life Fitness Aspire Series

Novinka roku 2023 - ekonomická kardio línia zahŕňajúca bežecký pás, eliptický trenažér, bicykel a rekumbent. Táto línia poskytuje efektívny tréning a nezabudnuteľné cvičebné zážitky pre širokú škálu užívateľov s podporou špičkovej konzoly SL

 

Life Fitness Elevation Series

Prémiové kardio vybavenie, ktoré zahŕňa bežecké pásy, vzpriamené a ležiace rotopedy a crossové trenažéry. Na výber sú štyri možnosti farieb a dva typy dotykových konzol - Discovery ST a najsofistikovanejšia Discovery SE3HD, ktorá obsahuje aj bohatú paletu virtuálnych tréningov Life Fitness On Demand.

 

Life Fitness Integrity Series

Kardio zariadenia aj pre tie najnáročnejšie prevádzky, ktoré sú legendárne svojou spoľahlivosťou. Modulárny systém ponúka vyskladať optimálne kardio zariadenie pre váš zámer a rozpočet - na výber sú dve základne (jednoduchá a deluxe), 4 typy konzol a 4 základné farby.

 

Life Fitness PowerMill

PowerMill™ Climber poskytuje tréning až 25 rôznych možností. Zariadenie má jedny z najväčších stupienkov na trhu a zároveň má bezpečný dizajnom voči zovretiu prstov. Modulárny systém ponúka na výber zo štyroch farieb a 3 typy konzol.

 

Arc Trainer

Unikátny cross-trenažér s možnosťou výberu z troch pohybov - 21 stupňov sklonu umožňuje imitovanie kĺzania, šliapania a stúpania, pričom vyvíjajú výrazne menšiu záťaž oproti iným zariadeniam. Na výber sú aj dve základne - buď na tréning dolných končatín (lower-body) alebo celého tela (total-body) zapojením rúk s úchopom na pohyblivých rukovätiach. Modulárny systém ďalej ponúka na výber zo štyroch farieb a 3 typy konzol.

Heat Performance Row

Profesionálny veslársky trenažér s konzolou TFT 2.0 je prvou voľbou aj pre najprestížnejšie komerčné a tréningové prevádzky. 


 


 


 

Life Fitness / Indoor Cycling Group (ICG)

ICG je najväčší svetový výrobca v oblasti indoor cyclingu. Máme najkomplexnejší sortiment a riešenia pre jednotlicov a skupiny, pre voľnočasových športovcov a profesionálnych závodníkov, pre domácnosti a športové strediská.

 

ICG App

Či už doma alebo vo fitku, aplikácia ICG App je ideálna pre bežného cvičenca alebo výkonnostného športovca. Prostredníctvom aplikácie je možné zaznamenávať a sledovať jazdy vedené trénerom Coach By Color a oficiálne vopred nadizajnované tréningy ICG. Používatelia môžu po tréningu ľahko zdieľať výsledky svojho tréningu s priateľmi prostredníctvom sociálnych médií. 

 

ICG Connect

Systém ICG Connect využíva všetky jedinečné vlastnosti produktov ICG - zóny Coach by Color a Heat, animované interaktívne cyklopočítače, na pohyb previazané video, gamifikáciu - a tréningové údaje sa zbierajú prostredníctvom aplikácie ICG App. Tento kompletný ekosystém skupinového tréningu inšpiruje maximálny osobný výkon a zvyšuje sociálnu interakciu - základ akéhokoľvek úspešného formátu skupinového tréningu.


 


 

Hammer Strength HD Thread

Hammer Strength HD TREAD je odolný, zakrivený bežecký pás s vlastným pohonom vyrobený pre výkonnostných športovcov. Rýchly, efektívny a dostatočne odolný, aby zodpovedal štandardom a očakávaniam elitných šampiónov, ako aj prevádzkovateľov tréningových zariadení.

 

Hammer Strength HD Air Bike

Hammer Strength HD AIR BIKE nie je len ďalším bicyklom so vzduchovým odporom. Je postavený na vyššom štandarde - na štandarde Hammer Strength. Toto je pravdepodobne najodolnejší air bike na svete, ktorý znesie aj tie najintenzívne tréningy. 

 

Hammer Strength HD Sparc

HD SPARC je špičkový trenažér pre efektívny tréning výbušnosti a sily bez namáhania kolien alebo kĺbov. Vyžaduje hnaciu silu vysokého kolena a gluteusu - ideálne na rozvoj maximálnej sily, výbušnosti a rýchlosti šprintu. 


 


 


 

Kardio zariadenia

CYBEX je legendárny svojou dokonalou biomechanikou a trvácnosťou zariadení, preto sa stali prvou voľbou pre špičkové športové kluby či rehabilitácie. Unikátnymi zariadenia SPARC či ARC obohatil nielen svet fitness v oblasti tréningu jednotlivcov a skupín, ale aj nadväzujúce oblasti ako MMA či vojenské jednotky špeciálneho určenia.


 

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov