Powermill Climber

Vďaka plynulému krokovému pohybu a 25 rôznym rýchlostiam je PowerMill ideálny pre cvičencov uprednostňujúcich pomalé stúpania alebo pre tých, ktorí vyhľadávajú najnáročnejšie a najintenzívnejšie kardio tréningy. Veľká nášlapná plocha schodov a dizajn zabraňujúci zovretiu špičky prstov poskytuje bezpečný tréning. Spoľahlivý motor zaisťuje konzistentný pohyb počas všetkých všetkých typov tréningov. Ponúka niekoľko typov konzol - od jednoduchých a intuitívnych po zábavné a pútavé.

ARC Trainer

Arc Trainer je unikátny crossový kardio trenažér. Verzia Lower Body Arc Trainer je zameraná na dolné končatiny. Verzia Total-body Arc Trainer má pohyblivé rukoväte s niekoľkými typmi úchopov a umožňuje tak tréning celého tela. Obe verzie výrazne šetria kolenné kĺby. Arc Trainer je kardio prístroj 3 v 1 - poskytuje možnosť kĺzať, kráčať alebo šliapať. Na výber sú dlhé kardio tréningy, krátke dávky počas intervalového tréningu alebo tréningy zamerané na výbušnosť a silu (silové kardio). Na výber je niekoľo typov konzol.

GX Row

Kardio zariadenia línie GX sú určené pre fitness centrá, ktoré chcú svojim klientom ponúknuť náročný kardiovaskulárny pre tréning celého tela. Perfektne využiteľné v kombinácii so zariadeniami SYNRGY (180/360) a HD Elite. Technológia Fluid Resistance poskytuje hladký a prirodzený pocit a umožňuje jednoduché nastavenie odporu, aby vyhovovala širokému okruhu cvičencov.

Heat Performance Row

Moderný dizajn veslárskeho trenažéra Heat Performance Row vyhovuje aj tým najnáročnejším profesionálnym cvičencom. Konzola TFT2.0 ponúka špičkovú digitálnu spätnú väzbu a motivačné programy (Race a Distance, Coach by Color alebo Race a Friend) na zlepšenie zážitku z veslovania, či súťaženia s priateľmi. Merač výkonu WattRate® poskytuje presné údaje o výkone. Odpor je vďaka vzduchovému magnetickému prekrytiu, ktoré poskytuje široký rozsah odporu.

LifeFitness Cycles Powered by ICG

Nová generácia spinningových bicyklov pre fitness centrá IC6, IC7 a IC8, ktoré majú najnovší WattRate® TFT Computer 2.0 vyhovujúci aj náročným profi cyklistom. Všetky modely s dokonalým designom a perfektnými funkciami a najmä Coach By Color®, ktorý posúva skupinový tréning o level vyššie.

Elevation Series

Špičková kardio línia, ktorá kombinuje príťažlivý dizajn a perfektnú funkčnosť s dobrou povesťou spolahlivosti a bezproblémového používania. K dispozícii 2 typy najmodernejších dotykových konzol.

Integrity Series

Vylepšená verzia rokmi overenej línie kardio zariadení. Kombinuje minimalistický moderný design s perfektnou funkčnosťou. K dispozícii so 4 typmi konzol a v prevedení Simple / Deluxe.

SPARC

Chudnutie. Budovanie svalov. Získanie sily. Zrýchlenie metabolizmu. SPARC dokáže toto všetko a tréning na ňom vás bude baviť. Je biomechanicky rafinovaný, poskytuje výnimočné výsledky s nízkou záťažou kĺbov. Jednoducho - silové kardio.