Life Fitness - Heat Performance Row

Moderný dizajn veslárskeho trenažéra Heat Performance Row vyhovuje aj tým najnáročnejším profesionálnym cvičencom. Konzola TFT2.0 ponúka špičkovú digitálnu spätnú väzbu a motivačné programy na zlepšenie zážitku z veslovania, či súťaženia s priateľmi. Merač výkonu WattRate® poskytuje presné údaje o výkone. Odpor je vďaka vzduchovému magnetickému prekrytiu, ktoré poskytuje široký rozsah odporu.

Hammer Strength HD Performance Trainers

Hammer Strength rozširuje svoje portfólio o 3 špecifické zariadenia pre vysoko intenzívny, anaeróbny výkonnostný tréning. Zariadenia HD TREAD, HD AIR BIKE a HD SPARC sú dimenzované pre použitie v tých najnáročnejších tréningových centrách, kluboch alebo butikoch v legendárnom super-odolnom štandarde.

Powermill Climber

Vďaka plynulému krokovému pohybu a 25 rôznym rýchlostiam je PowerMill ideálny pre cvičencov uprednostňujúcich pomalé stúpania alebo pre tých, ktorí vyhľadávajú najnáročnejšie a najintenzívnejšie kardio tréningy. Veľká nášlapná plocha schodov a dizajn zabraňujúci zovretiu špičky prstov poskytuje bezpečný tréning. Spoľahlivý motor zaisťuje konzistentný pohyb počas všetkých všetkých typov tréningov. Ponúka niekoľko typov konzol - od jednoduchých a intuitívnych po zábavné a pútavé.

ARC Trainer

Arc Trainer je unikátny crossový kardio trenažér. Verzia Lower Body Arc Trainer je zameraná na dolné končatiny. Verzia Total-body Arc Trainer má pohyblivé rukoväte s niekoľkými typmi úchopov a umožňuje tak tréning celého tela. Obe verzie výrazne šetria kolenné kĺby. Arc Trainer je kardio prístroj 3 v 1 - poskytuje možnosť kĺzať, kráčať alebo šliapať. Na výber sú dlhé kardio tréningy, krátke dávky počas intervalového tréningu alebo tréningy zamerané na výbušnosť a silu (silové kardio). Na výber je niekoľo typov konzol.

ICG - Indoor Cyclling

Nová generácia spinningových bicyklov pre fitness centrá IC6, IC7 a IC8, ktoré majú najnovší WattRate® TFT Computer 2.0 vyhovujúci aj náročným profi cyklistom. Všetky modely s dokonalým designom a perfektnými funkciami a najmä Coach By Color a napojeniami na ICG App alebo ICG Connect reprezentujú svetovú špičku v oblasti.

Elevation Series

Špičková kardio línia, ktorá kombinuje príťažlivý dizajn a perfektnú funkčnosť s dobrou povesťou spolahlivosti a bezproblémového používania. K dispozícii 2 typy najmodernejších dotykových konzol.

Integrity Series

Vylepšená verzia rokmi overenej línie kardio zariadení. Kombinuje minimalistický moderný design s perfektnou funkčnosťou. K dispozícii so 4 typmi konzol a v prevedení Simple / Deluxe.

SPARC

Chudnutie. Budovanie svalov. Získanie sily. Zrýchlenie metabolizmu. SPARC dokáže toto všetko a tréning na ňom vás bude baviť. Je biomechanicky rafinovaný, poskytuje výnimočné výsledky s nízkou záťažou kĺbov. Jednoducho - silové kardio.