LIFE FITNESS je najväčší svetový výrobca profesionálnych fitness zariadení a športového vybavenia s centrálou v USA a výrobnými závodmi v USA a EÚ. Do rodiny značiek korporácie LIFE FITNESS patria svetovo uznávané Life Fitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG a SCIFIT. 

FIT PLUS je jediným oficiálnym a teda aj výhradným zástupcom LIFE FITNESS pre územie Slovenskej republiky.
Štatút výhradného zastúpenia Life Fitness našou spoločnosťou si môžete overiť priamo v európskej centrále Life Fitness (Bijdorpplein 25-31, 2992 LB Barendrecht, The Netherlands, info.emea@lifefitness.com).

 

FIT PLUS - TO NAJLEPŠIE ZO SVETA FITNESS

Cieľom našej spoločnosti je sprístupniť profesionálnym i rekreačným športovcom to najlepšie zo sveta fitness. Sme preto výhradnými zástupcami aj ďalších renomovaných značiek.

Prevádzkujeme aj eshop www.fitplus.sk a radi vám poradíme aj v našom showroome a predajni FIT PLUS (Elektrárenská 1, Bratislava). 

Ak ste komerčná prevádzka alebo veľkoobchod, neváhajte nás kontaktovať ohľadom fitness vybavenia a my vám pripravíme špeciálnu ponuku so zameraním na najlepšie a najpredávanejšie produkty, s ktorými budú vaši zákazníci spokojní.

Mgr. Juraj Lovász
Manažér veľkoobchodu
divízia Fitness doplnky a pomôcky

M: +421 902 521 579
E: velkoobchod@fitplus.sk
W: www.fitplus.sk

 

Ak chcete renovovať svoju prevádzku alebo vybudovať úspešnú fitness prevádzku, tak nás neváhajte kontaktovať cez tento kontaktný formulár:

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov