25rokov

LifeFitness je popredný svetový dizajnér, výrobca a distribútor športového vybavenia s centrálou v USA a výrobnými závodmi v USA a EÚ. Na Slovensku má LifeFitness jediného oficiálneho zástupcu - spoločnosť FIT PLUS, priekopníka v oblasti fitness na Slovensku s 25-ročnou tradíciou. Sme teda jediní na Slovensku autorizovaní a certifikovaní na predaj, záruku a servis značiek LifeFitness, vrátane produktov Hammer Strength, Cybex, Scifit a ICG. Profesionálni a rekreační vyznávači zdravého životného štýlu u nás nájdu všetko pre dosahovanie svojich cieľov.

Sme tiež výhradnými zastúpcami renomovaných značiek doplnkov výživy (napr. Weider, Olimp, NAMED), tréningových pomôcok (napr. Harbinger, TriggerPoint) a domácich posilňovacích zariadení (LifeFitness, Nordictrack, ProForm). Našu kompletnú ponuku nájdete na www.fitplus.sk a radi vám poradíme aj na všetkých našich predajniach.

Venujeme sa aj publikačnej a osvetovej činnosti - naša redakcia spravuje webstránku www.muscle-fitness.sk a už dve desaťročia organizuje populárnu súťaž pre ľudí všetkých vekových kategórií - DO FORMY s MUSCLE & FITNESS.

produkty

Prečo FIT PLUS ?

benefit1
Svetová kvalita zariadení
Sme výhradnými zástupcami zn. LifeFitness - globálnej jednotky v oblasti profi zariadení pre fitness centrá.
benefit2
25+ rokov skúseností
Máme najväčšie množstvo inštalácií - od renomovaných fitiek, cez hotelové fitness centrá a množstvo individuálnych klientov.
benefit3
Lokálny technický servis
Poskytujeme flexibilný záručný aj pozáručný servis cez vlastných v zahraničí vyškolených technikov a prístup k originálnym náhradným dielom.
benefit4
Naozaj nové zariadenia
Keďže sme výhradnými zástupcami LifeFitness pre Slovensko, tak máte istotu, že u nás zaručene kúpite nové a spoľahlivé zariadenia.
benefit5
Kde iní už končia, my len začíname
Dodávkou zariadení naše služby nekončia. Poskytujeme ďalšiu podporu manažmentu fitness centra a dodávky top doplnkov výživy do fitkobaru.

Fitká, zarábajte na bare!

Máme všetko, čo silný „fitkobar“ potrebuje - na zarobenie aj hotové jednorázovky.

Ponúkajte vo svojom bare kvalitné a chutné doplnky výživy od renomovaných značiek. Zabezpečíme vám najkvalitnejšie produkty športovej výživy - proteíny, aminokyseliny, anabolizéry, spalovače tuku a mnoho iných na zarábanie s vodou, mliekom, či ďžúsom, alebo aj praktické jednorázovky pre rýchlu obsluhu.

Kontaktujte nás a my vám pripravíme špeciálnu ponuku so zameraním na najlepšie a najpredávanejšie produkty, s ktorými budú vaši zákazníci spokojní.

Matúš Ochaba

+421 902 521 579

velkoobchod@fitplus.sk

zarabajte_fitbar