Myzone zvyšuje návštevnosť, lojalitu a výsledky


Myzone je presný monitorovací nástroj, ktorý pomáha vyťažiť maximum z každého typu tréningu jednotlivca či skupiny. Každý má iné fitness zóny, ktoré sa môžu časom meniť. Myzone identifikuje, prispôsobuje a odmeňuje výkon v týchto zónach a zobrazuje tieto informácie v piatich jednoduchých farebne odlíšených dlaždiciach na základe intenzity výkonu. 

 

Myzone zvyšuje návštevnosť a lojalitu členov

Myzone zvyšuje návštevnosť klubov o 33 % a pomáha udržať si členov o 24 % dlhšie v porovnaní s členmi, ktorí nepoužívajú systém Myzone.

 

Všestranné zdieľanie dát

Myzone monitoruje srdcovú frekvenciu, čas a spálené kalórie, ale je jednoduchý na používanie a ľahko pochopiteľný. Čím viac úsilia cvičenec vynaloží, tým vyššia je tréningová zóna a tým viac získa bodov za úsilie (MEP - Myzone Effort Points). To do tréningu vnáša vzrušenie a zábavu. 

Akýkoľvek tréning a kdekoľvek

Myzone vysiela dáta do smartfónov, aplikácií a zariadení tretích strán (Apple Watch, Garmin, Android), alebo pri skupinových tréningoch do displejov v športových kluboch – v interiéroch a exteriéroch. 

 

Myzone App

V bezplatnej aplikácii Myzone dostupnej v App Store a Google Play s prístupom do cloudu si každý môže prezerať svoje denné, týždenné a ročné výsledky. 

 

 

Sociálna platforma

V appke Myzone si cvičenci tiež môžu nastavovať ciele, zobrazovať hodnotenia, ale aj zadávať výzvy do skupiny, komentovať a lajkovať výkony priateľov či kolegov - čiže Myzone je aj sociálna platforma umocňujúca tréningovú motiváciu.

 

 

Myzone prináša výsledky

Myzone poskytuje presné údaje o výkone, bez ohľadu na to o akú formu cvičenia ide - box, veslovanie, tenis, zumba alebo silový tréning. Myzone prináša výsledky profesionálom, amatérom a skupinám, ako aj klubom, trénerom či firmám, ktorým záleží na zdraví a výkonnosti svojich zamestnancov. 

 

LFX - strategické partnerstvo Life Fitness a Myzone

LFX je prepojením spolupráce globálnych lídrov v oblasti výkonnostného tréningu - Life Fitness a Myzone. Ide 7 rôznych konceptov skupinových tréningov prepájajúich platformu Myzone s top zariadeniami Life Fitness a Hammer Strength.  

 

Náš tím vám pomôže - od optimálneho výberu po inštaláciu a ďalšiu podporu pre klub akéhokoľvek športového zamerania či korporátnu telocvičňu.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov