Absolútne bezkonkurenčná ponuka


Pre investorov, prevádzkovateľov a manažérov fitness centier poskytujeme jednoznačne najlepšiu a najširšiu ponuku. Nie je to len o najširšom sortimente profesionálnych zariadení z portfólia značiek Life Fitness Family. Náš tím profesionálov v úzkej spolupráci s kolegami z Life Fitness vytvoril unikátny mix služieb garantujúci úspech.

 

 

Projektovanie a 3D vizualizácie

Služby Projektovania a 3D vizualizácií sú štandardnou súčasťou našej komplexnej ponuky pre investorov a prevádzkovateľov fitness centier. Prepojíme vaše predstavy s našimi skúsenosťami. Sme plne kompetentní pre spoluprácu s vašimi architektmi, projektovými manažérmi a trénermi. V prípade potreby vieme pre vás zostaviť aj plne autonómny projektový tím profesionálov.

GYMSPIRATION

Objavte najúžasnejšie fitness prevádzky zo sveta a domova, ktoré menia svojich členov na skutočných fanúšikov. 

Služby architektov

Služby architektov pod našou strechou sú nepochybne našou konkurenčnou výhodou a zároveň garanciou, že vytvorená fitness prevázka bude dokonalá v každom detaile. Dokážeme zastrešiť všetko od úvodnej štúdie po realizačný projekt - či už ide o postavenie novej prevádzky alebo renováciu starej. V prípade, že klient má vlastných architektov, radi nadväzujeme spoluprácu a poskytujeme užitočné informácie a skúsenosti.

Marketingová podpora

Našim klientom poskytujeme najsilnejšiu marketingovú podporu pre fitness centrá v našom regióne - od marketingových, grafických a komunikačných služieb pred otvorením fitness prevádzky - až po kontinuálne služby a podporu fitka po jeho slávnostnom otvorení.

Life Fitness Academy

Life Fitness Academy (LFA) je globálna vzdelávacia platforma Life Fitness Family of Brands zameraná na tréning trénerov a zaškoľovanie prevádzok, ktoré hľadajú pomoc pri zdokonaľovaní svojich pracovníkov, fitness profesionálov a cvičencov po celom svete.

Prípadové štúdie PRAMA

PRAMA je revolučný koncept skupinového tréningu s vynikajúcou návratnosťou investícií a s množstvom ďalších výhod pre prevázkovateľov.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov