Absolútne bezkonkurenčná ponuka


Pre investorov, prevádzkovateľov a manažérov fitness centier poskytujeme jednoznačne najlepšiu a najširšiu ponuku. Nie je to len o najširšom sortimente profesionálnych zariadení z portfólia značiek Life Fitness Family. Náš tím profesionálov v úzkej spolupráci s kolegami z Life Fitness vytvoril unikátny mix služieb garantujúci úspech.

 

 

Hammer Strength Official Training Center

FIT PLUS ako výhradný zástupca značky Hammer Strength pre Slovenskú republiku udeľuje prestížny štatút Hammer Strength Official Training Center kvalifikovaným fitness prevádzkam. Pridajte sa ku globálnej elite prevádzok, ktoré sa rozhodli ponúknuť svojim členom to najlepšie pre silový tréning - zariadenia Hammer Strength.

Projektovanie a 3D vizualizácie

Služby Projektovania a 3D vizualizácií sú štandardnou súčasťou našej komplexnej ponuky pre investorov a prevádzkovateľov fitness centier. Prepojíme vaše predstavy s našimi skúsenosťami. Sme plne kompetentní pre spoluprácu s vašimi architektmi, projektovými manažérmi a trénermi. V prípade potreby vieme pre vás zostaviť aj plne autonómny projektový tím profesionálov.

Official Hammer Strength Box

Official Hammer Strength Box vašim členom poskytne nezabudnuteľný tréningový zážitok a motiváciu do ďalších trénigov. Budú sa tešiť z výsledkov. Vy od nás dostanete to najlepšie svetové vybavenie od podlahy po strop, vymakané know-how pre vašich trénerov a totálnu marketingovú podporu. Tento mix vám zaručí úspech.

Hotelové fitness

Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu? Aké sú trendy v hoteliérskom segmente v post-covidovej ére?

Firemné fitness

Firmy sa neustále snažia zvýšiť a udržať svoju výkonnosť a ziskovosť - a za tým všetkým sú zamestnanci. Preto je správne investovať do zdravého životného štýlu svojich zamestnancov - investícia do firemného fitka sa mnohonásobne vráti.

Samoobslužné fitnescentrá

Znížte prevádzkové náklady fitnescentra a zvýšte spokojnosť členov cez automatizáciu procesov, kompletné online spravovanie a úplnú bezobslužnú non-stop prevádzku - od rezervácií, cez kontrolovaný vstup do prevádzky, dobíjanie kreditov, nákup občerstvenia a ďalších úkonov. Zoznámte sa s výhodami.

Farby rámov a poťahov

Vyberte si z rôznych farieb rámov, pohyblivých častí alebo čalúneni, aby bolo vaše fitness centrum skutočne jedinečné a reprezentovalo vašu značku. Fitness centrum vám doslova ušijeme na mieru.

Prémiové domáce fitness

Máme riešenia pre prémiové domáce fitnes. Investujte - nielen do zhodnotenia svojej nehnuteľnosti, ale predovšetkým - do svojho zdravia! Využite najlepšiu ponuku - postavíme vám najlepšie domáce fitness centrum od podlahy po top zariadenia.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov