Absolútne bezkonkurenčná ponuka


Pre investorov, prevádzkovateľov a manažérov fitness centier poskytujeme jednoznačne najlepšiu a najširšiu ponuku. Nie je to len o najširšom sortimente profesionálnych zariadení z portfólia značiek Life Fitness Family. Náš tím profesionálov v úzkej spolupráci s kolegami z Life Fitness vytvoril unikátny mix služieb garantujúci úspech.

 

 

Projektovanie a 3D vizualizácie

Služby Projektovania a 3D vizualizácií sú štandardnou súčasťou našej komplexnej ponuky pre investorov a prevádzkovateľov fitness centier. Prepojíme vaše predstavy s našimi skúsenosťami. Sme plne kompetentní pre spoluprácu s vašimi architektmi, projektovými manažérmi a trénermi. V prípade potreby vieme pre vás zostaviť aj plne autonómny projektový tím profesionálov.

Služby architektov

Služby architektov pod našou strechou sú nepochybne našou konkurenčnou výhodou a zároveň garanciou, že vytvorená fitness prevázka bude dokonalá v každom detaile. Dokážeme zastrešiť všetko od úvodnej štúdie po realizačný projekt - či už ide o postavenie novej prevádzky alebo renováciu starej. V prípade, že klient má vlastných architektov, radi nadväzujeme spoluprácu a poskytujeme užitočné informácie a skúsenosti.

Hammer Strength Official Training Center

FIT PLUS ako výhradný zástupca značky Hammer Strength pre Slovenskú republiku udeľuje prestížny štatút Hammer Strength Official Training Center kvalifikovaným fitness prevádzkam.

Official Hammer Strength Box

Official Hammer Strength Box vašim členom poskytne nezabudnuteľný tréningový zážitok a motiváciu do ďalších trénigov. Budú sa tešiť z výsledkov. Vy od nás dostanete to najlepšie svetové vybavenie od podlahy po strop, vymakané know-how pre vašich trénerov a totálnu marketingovú podporu. Tento mix vám zaručí úspech.

Hotelové fitness

Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu? Aké sú trendy v hoteliérskom segmente v post-covidovej ére?

Firemné fitness

Firmy sa neustále snažia zvýšiť a udržať svoju výkonnosť a ziskovosť - a za tým všetkým sú zamestnanci. Preto je správne investovať do zdravého životného štýlu svojich zamestnancov - investícia do firemného fitka sa mnohonásobne vráti.

Rezidenčné fitness (bytové komplexy)

Rezidenčné fitká, v zahraničí často označované ako "multi-family gyms", majú niekoľko podstatných výhod oproti verejným fitness centrám, ako napr. bezprostredná blízkosť a špecifický prevádzkový režim adekvátny užšiemu okruhu cvičencov (komunite či rodinám), spravidla zabezpečený automatizovaným systémom pre plnú bezobslužnú prevádzku.

Samoobslužné fitnescentrá

Znížte prevádzkové náklady fitnescentra a zvýšte spokojnosť členov cez automatizáciu procesov, kompletné online spravovanie a úplnú bezobslužnú non-stop prevádzku - od rezervácií, cez kontrolovaný vstup do prevádzky, dobíjanie kreditov, nákup občerstvenia a ďalších úkonov. Zoznámte sa s výhodami.
Life Fitness Academy (LFA) je globálna vzdelávacia platforma Life Fitness Family of Brands zameraná na tréning trénerov a zaškoľovanie prevádzok, ktoré hľadajú pomoc pri zdokonaľovaní svojich pracovníkov, fitness profesionálov a cvičencov po celom svete.

Farby rámov a poťahov

Vyberte si z rôznych farieb rámov, pohyblivých častí alebo čalúneni, aby bolo vaše fitness centrum skutočne jedinečné a reprezentovalo vašu značku. Fitness centrum vám doslova ušijeme na mieru.

Prémiové domáce fitness

Máme riešenia pre prémiové domáce fitnes. Investujte - nielen do zhodnotenia svojej nehnuteľnosti, ale predovšetkým - do svojho zdravia! Využite najlepšiu ponuku - postavíme vám najlepšie domáce fitness centrum od podlahy po top zariadenia.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov