Príklady úspechu PRAMA

 

PRAMA je revolučný koncept skupinového tréningu s vynikajúcou návratnosťou investícií a s množstvom ďalších výhod pre prevázkovateľov. Zistite, čo stojí za úspechom tejto technológie - ako rýchlo sa investorom vrátili vstupné investície, ako dokázali zväčšiť svoju členskú základňu, či konkurovať najlepším gymom vo svojom okolí. Zoznámte sa so štúdiovými prípadmi z celého sveta na našej špecializovanej webstránke www.prama.fitness 

 

Bodysports

Maximalizujte si členskú základňu a zdolajte svojich konkurentov. Táto prípadová štúdia holandského fitka Bodysports ukazuje, ako si miestne fitko môže upevniť mieru udržania členov pomocou dobrého procesu ich začlenenia a zároveň konkurovať veľkým lacným reťazcom.

 

GuFiE

PRAMA výrazne rozšíri vašu cieľovú skupinu. GuFiE je fitness centrum so sídlom v nemeckom Rödermarku. Hnacou silou tohto konceptu je podpora zdravia a kondície širokej populácie - a teda aj poskytovať fitness služby nielen jednotlivcom a skupinám, ale aj špecificky - rodinám.

 

ENERGYM

PRAMA je dôvodom, prečo sa ENERGYM stal fitkom číslo 1 v Kostarike. ENERGYM je fúziou tradičnej posilňovne s butikovým štúdiom a prvým fitkom v Latinskej Amerike s technológiou PRAMA. Svoju druhú PRAMA prevádzku otvorili v roku 2019, aby im pomohla upevniť si pozíciu lídra na trhu.

 

Technofunc

Ako dosiahnúť maximálnu členskú kapacitu za menej ako rok? Technofunc bol spustený v auguste 2017 ako prvé samostatné zariadenie PRAMA v Austrálii. Jej majitelia, Matthew Morris a Chantelle Yeaman, zrenovovali nehnuteľnosť a premenili ju na prevádzku nového fitness konceptu.

 

DAVID LLOYD Clubs

Zvýšte využiteľnosť svojho priestoru inštaláciou konceptu PRAMA. David Lloyd Clubs prevádzkuje 99 klubov v Spojenom kráľovstve a ďalších 15 v Európe. Keďže predcházajúcich 5 inštalácií konceptu PRAMA bolo veľmi úspešných, rozhodli sa v šiestom klube namiesto renovácie squashu tento priestor prestavať na PRAMU.

 

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnej zostavy PRAMA váš zámer, cez finančné analýzy, dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu, zaškolenie personálu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov