Máte záujem o fitness centrum vybavené špičkovými strojmi? Zavolajte nám alebo nám napíšte a o všetko sa postaráme - od prípravy až po servis a pravidelnú údržbu.

 

 

Príprava

Popíšte nám svoje predstavy. Aký charakter by malo mať vaše fitness centrum, aká bude hlavná cieľová skupina a predpokladaná návštevnosť, aký máte predbežne naplánovaný budget. V tomto momente budeme od vás okrem spomenutých informácií potrebovať aj pôdorys miestnosti. K tomu, aby bol projekt čo najúspešnejší, potrebujeme poznať čo najviac vašich požiadaviek.

Obhliadka

Po dohodnutí termínu radi prídeme na obhliadku plánovaného priestoru. Tak isto vás radi privítame aj v našich priestoroch a samozrejmosťou sú spoločné návštevy nami realizovaných fitness centier. Všetky zariadenia z nášho portfólia je možné si odskúšať - takto získate dokonalú predstavu o našej práci ako aj o zariadeniach LifeFitness.

Projektovanie

Na základe poskytnutých informácií vám vypracujeme návrh obsahujúci selekciu zariadení, rozpočet a profesionálnu 3D vizualizáciu priestoru s rozmiestnením navrhovaných fitness zariadení. Spojíme vašu predstavu s našimi dlhoročnými skúsenosťami a pomôžeme vám čo najlepšie využiť každý m2 s prihliadnutím na vaše ciele a potreby vašej klientely. 

Poradenstvo

Pomôžeme vám s kompletným vybavením priestorov. Na základe dlhoročných skúseností vám poradíme pri výbere doplnkov na cvičenie, športových podláh rôznych typov, elektronického systému evidencie klientov, ozvučenia, šatňových systémov, športovej výživy a zásobovania fitness baru. 

Objednávka

Na základe potvrdenia vašej objednávky, ihneď po podpise zmluvy o dodaní zariadení, objednáme všetky navrhnuté zariadenia. Po celý čas od objednávky po inštaláciu ostávame v aktívnej komunikácii s vašim projektovým manažérom, architektmi či inými dodávateľmi a partnermi. 

Realizácia

Samotná inštalácia prebieha v dohodnutom termíne. Náš tým vyškolených profesionálov zodpovedá za dovoz, vykládku, vynášku, inštaláciu a otestovanie všetkých dodaných zariadení. 

Zaškolenie personálu

Zaškolíme váš personál ako udržiavať zariadenia v bezchybnom stave. Vašim trénerom predvedieme ako správne používať zariadenia a naplno využívať ich potenciál tak, aby sa maximalizoval úžitok a plnenie cieľov všetkých typov cvičencov.

Servis

Náš team technikov sa pravidelne zúčastnuje na školeniach v zahraničí. Vďaka tomu sme vždy schopní poskytnúť ten najlepší servis a samozrejme v čo najkratšom čase. Zaistíme efektívnu pravidelnú údržbu, ktorá predlžuje životnosť zariadení. Zaistíme vám čo najkludnejšiu prevádzku bez dlhých časov čakania na servisný zásah.