Máte záujem o fitness centrum vybavené špičkovými strojmi?

Zavolajte nám alebo nám napíšte a o všetko sa postaráme - od prípravy až po servis a pravidelnú údržbu.

 

 

Príprava predstavy vášho nového fitness centra

Popíšte nám svoje predstavy. Aký charakter by malo mať vaše fitness centrum, aká bude hlavná cieľová skupina a predpokladaná návštevnosť, aký máte predbežne naplánovaný budget. V tomto momente budeme od vás okrem spomenutých informácií potrebovať aj pôdorys miestnosti. K tomu, aby bol projekt čo najúspešnejší, potrebujeme poznať čo najviac vašich požiadaviek.

Obhliadka miesta pre fitness centrum

Po dohodnutí termínu radi prídeme na obhliadku plánovaného priestoru. Tak isto vás radi privítame aj v našich priestoroch a samozrejmosťou sú spoločné návštevy nami realizovaných fitness centier. Všetky zariadenia z nášho portfólia je možné si odskúšať - takto získate dokonalú predstavu o našej práci ako aj o zariadeniach LifeFitness.

3D Projektovanie fitka - ako živé

Na základe poskytnutých informácií vám vypracujeme návrh obsahujúci selekciu zariadení, rozpočet a profesionálnu 3D vizualizáciu priestoru s rozmiestnením navrhovaných fitness zariadení. Spojíme vašu predstavu s našimi dlhoročnými skúsenosťami a pomôžeme vám čo najlepšie využiť každý m2 s prihliadnutím na vaše ciele a potreby vašej klientely. 

Poradenstvo pre kompletné zabezpečenie fitness centra

Pomôžeme vám s kompletným vybavením priestorov fitness centra. Na základe dlhoročných skúseností vám poradíme pri výbere doplnkov na cvičenie, športových podláh rôznych typov, elektronického systému evidencie klientov, ozvučenia, šatňových systémov, športovej výživy aj zásobovania fitness baru. 

Objednávka zariadení do vášho nového fitness centra

Na základe potvrdenia objednávky pre vaše nové fitko, ihneď po podpise zmluvy o dodaní zariadení, objednáme všetky navrhnuté zariadenia. Po celý čas od objednávky po inštaláciu ostávame v aktívnej komunikácii s vašim projektovým manažérom, architektmi či inými dodávateľmi a partnermi. 

Realizácia na čas

Samotná inštalácia fitka prebieha v dohodnutom termíne. Náš tým vyškolených profesionálov zodpovedá za dovoz, vykládku, vynášku, inštaláciu a otestovanie všetkých dodaných zariadení. 

Zaškolenie personálu vo vašom fitku

Zaškolíme váš personál ako udržiavať zariadenia v bezchybnom stave. Vašim trénerom predvedieme ako správne používať zariadenia a naplno využívať ich potenciál tak, aby sa maximalizoval úžitok a plnenie cieľov všetkých typov cvičencov.

Profesionálny servis fitness aj silových zariadení

Náš tím technikov sa pravidelne zúčastnuje na profesionálnych školeniach LifeFitness či Hammer Strength v zahraničí. Vďaka tomu sme vždy schopní poskytnúť ten najlepší servis a samozrejme v čo najkratšom čase. Zaistíme efektívnu pravidelnú údržbu, ktorá predlžuje životnosť zariadení vo fitku. Zaistíme vám čo najpokojnejšiu prevádzku bez dlhých čakacích dôb na servisný zásah.

 

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov