Spoločnosť Life Fitness je priekopníkom moderného fitness, ktorá od roku 1968 ako prvá na svete začala vyrábať elektronicky riadený trenažér - model Lifecycle GX. Odvtedy neustále prináša inovatívne riešenia a získala množstvo prvenstiev vo svojom segmente. Life Fitness je nesporným svetovým lídrom v oblasti špičkových fitnes zariadení pre komerčné a domáce použitie.
Hammer Strength – legendárne biomechanicky absolútne dokonalé a najodolnejšie stroje na trhu, ktoré vydržia aj tie najintenzívnejšie tréningy. FIT PLUS je výhradným zástupcom tejto značky pre Slovensko a zároveň kvalifikovaným prevádzkam udeľuje štatút Hammer Strength Official Training Center.
ICG - Indoor Cycling Group je svetový líder v cyklistických trenažéroch. Krédom spoločnosti je vývoj a implementácia inovatívnych technológií, aby bol tréning čo najefektívnejší. Koncept ICG cyklistického tréningu s vysoko presným meraním výkonu umožňuje každému dosiahnúť svoje ciele. V kombinácii so systémom Coach By Color alebo digitálnou platformou ICG Connect poskytne nielen maximum z tréningu jednotlivcovi, ale aj skupinám cez zábavné a súťaživé skupinové tréningy.
Všetky zariadenia CYBEX sú navrhnuté na základe vedeckých poznatkov z výskumu ľudskej fyziológie a biomechaniky. Viac ako 90 patentov, viac ako 150 strojov, z ktorých mnohé nemajú vo fitnes segmente obdobu. Všetky zariadenia CYBEX sú vedecky otestované a poskytujú bezpečný tréning a zaručený výsledok.
Zariadenia SCIFIT sú unikátne svojim širokým rozsahom zaťaženia (od 6 wattov do 1000 wattov) pre ľudí na rôznych fyzických úrovniach, zaručujú ľahké a bezpečné použitie, a to aj pre ľudí so zdravotným postihnutím či zranením. Stroje SCIFIT zodpovedajú medzinárodným štandardom lekárskeho a klinického vybavenia: ich presnosť umožňuje posúdiť aj tie najmenšie zmeny stavu pacienta, klienta fitnescentra alebo profesionálneho športovca.
PAVIGYM je svetovou špičkou v športových podlahách - od interiérových podláh pre silové, funkčné a kardio zóny, tatami i podlahy do plavární, domácností či kancelárií, až po exteriérové povrchy. Navyše, PAVIGYM podlahy svojimi vlastnosťami vyhovujú najprísnejším hygienickým a technickým normám - jednoducho, PAVIGYM sú najhygienickejšie podlahy vo fitness segmente. FIT PLUS je výhradným zástupcom značky PAVIGYM pre Slovenskú republiku.
PRAMA je najnovší a najinovatívnejší tréningový koncept vo fitnes segmente. Kombinuje interaktivitu, efektívnosť tréningu a zábavu. Obrovský globálny úspech konceptu tréningu, prepájajúceho hudbu, svetlá a senzory do superinteraktívnych a motivačných zážitkov.
Autonómne a samoobslužné riešenie prevádzky fitnescentra - od otvorenia vstupu, selekciu skrinky v šatni, nákup občerstvenia v automatoch a nákupov kreditov po kompletnú manažérsku správu, vrátane rezervácií a prepojenia na ďalšie systémy.
Sveltus je francúzska značka fitness pomôcok a náčinia pre komerčné a domáce použitie. Sveltus je tvorcom populárnej odporovej gumy s možnosťou viacerých úchopov ElastiBand. FIT PLUS je výhradným zástupcom značky Sveltus pre Slovenskú republiku.
TriggerPoint Therapy je svetový líder v oblasti auto-masážnej terapie. Produkty vytvoril profesionálny tréner, špecialista na biomechaniku a bývalý profesionálny športovec Cassidy Phillips. Masážne pomôcky tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. TriggerPoint využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a regeneráciu.
Harbinger je synonymom pre špičkové fitness doplnky na cvičenie. Svetová jednotka má vo svojom portfóliu rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie, obaly, úchopové a ďalšie pomôcky.
Olimp Laboratories je farmaceutická spoločnosť založená v roku 1990. Okrem vlastného výskumu a vývoja sa zameriava nielen na farmaceutickú výrobu, ale aj produkciu špičkovej športovej výživy - vo farmaceutickej kvalite. Vďaka svojej čistote a funkčnosti sú v produkty Olimp vyhľadávané na všetkých kontinentoch. FIT PLUS je výhradným zástupcom značky Olimp na Slovensku.
Weider je svetovým pojmom vo svete kulturistiky a fitness. Viac ako 85 rokov značka WEIDER reprezentuje top kvalitu a inovácie v oblasti doplnkov výživy nielen pre špičkových atlétov, ale aj široké masy. FIT PLUS je výhradným zástupcom značky WEIDER od svojho vzniku - už vyše 25 rokov.
Naša firma je priekopníkom v oblasti fitness s vyše 25-ročnou tradíciou. FIT PLUS má najširší sortiment fitness tovaru v stredoeurópskom regióne. Profesionálni športovci a rekreační vyznávači zdravého životného štýlu u nás nájdu všetko pre dosahovanie svojich cieľov. Okrem najkomplexnejšieho sortimentu profi fitness zariadení máme aj showroom, vlastné fitness predajne a e-shop.