Spoločnosť Life Fitness je priekopníkom moderného fitness, ktorá od roku 1968 ako prvá na svete začala vyrábať elektronicky riadený trenažér - model Lifecycle GX. Odvtedy neustále prináša inovatívne riešenia a získala množstvo prvenstiev vo svojom segmente. Life Fitness je nesporným svetovým lídrom v oblasti špičkových fitnes zariadení pre komerčné a domáce použitie.
Hammer Strength – legendárne biomechanicky absolútne dokonalé a najodolnejšie stroje na trhu, ktoré vydržia aj tie najintenzívnejšie tréningy. FIT PLUS je výhradným zástupcom tejto značky pre Slovensko a zároveň kvalifikovaným prevádzkam udeľuje štatút Hammer Strength Official Training Center.
ICG - Indoor Cycling Group je svetový líder v cyklistických trenažéroch. Krédom spoločnosti je vývoj a implementácia inovatívnych technológií, aby bol tréning čo najefektívnejší. Koncept ICG cyklistického tréningu s vysoko presným meraním výkonu umožňuje každému dosiahnúť svoje ciele. V kombinácii so systémom Coach By Color alebo digitálnou platformou ICG Connect poskytne nielen maximum z tréningu jednotlivcovi, ale aj skupinám cez zábavné a súťaživé skupinové tréningy.
Všetky zariadenia CYBEX sú navrhnuté na základe vedeckých poznatkov z výskumu ľudskej fyziológie a biomechaniky. Viac ako 90 patentov, viac ako 150 strojov, z ktorých mnohé nemajú vo fitnes segmente obdobu. Všetky zariadenia CYBEX sú vedecky otestované a poskytujú bezpečný tréning a zaručený výsledok.
Zariadenia SCIFIT sú unikátne svojim širokým rozsahom zaťaženia (od 6 wattov do 1000 wattov) pre ľudí na rôznych fyzických úrovniach, zaručujú ľahké a bezpečné použitie, a to aj pre ľudí so zdravotným postihnutím či zranením. Stroje SCIFIT zodpovedajú medzinárodným štandardom lekárskeho a klinického vybavenia: ich presnosť umožňuje posúdiť aj tie najmenšie zmeny stavu pacienta, klienta fitnescentra alebo profesionálneho športovca.
PAVIGYM je svetovou špičkou v športových podlahách - od interiérových podláh pre silové, funkčné a kardio zóny, tatami i podlahy do plavární, domácností či kancelárií, až po exteriérové povrchy. Navyše, PAVIGYM podlahy svojimi vlastnosťami vyhovujú najprísnejším hygienickým a technickým normám - jednoducho, PAVIGYM sú najhygienickejšie podlahy vo fitness segmente. FIT PLUS je výhradným zástupcom značky PAVIGYM pre Slovenskú republiku.
PRAMA je najnovší a najinovatívnejší tréningový koncept vo fitnes segmente. Kombinuje interaktivitu, efektívnosť tréningu a zábavu. Obrovský globálny úspech konceptu tréningu, prepájajúceho hudbu, svetlá a senzory do superinteraktívnych a motivačných zážitkov.
LFX prepája špičkové vybavenie od Life Fitness a Hammer Strength pre vytváranie cvičísk, ktoré zvyšujú zážitok z cvičenia a pomáhajú cvičencom presahovať ciele. LFX sa využíva v tréningu malých skupín, osobných tréningoch pod dohľadom trénera alebo pri individuálnom cvičení.
Myzone je presný monitorovací nástroj, ktorý pomáha vyťažiť maximum z každého typu tréningu jednotlivca či skupiny. Každý má iné fitness zóny, ktoré sa môžu časom meniť. Myzone identifikuje, prispôsobuje a odmeňuje výkon v týchto zónach a zobrazuje tieto informácie v piatich jednoduchých farebne odlíšených dlaždiciach na základe intenzity výkonu.
TriggerPoint Therapy je svetový líder v oblasti auto-masážnej terapie. Produkty vytvoril profesionálny tréner, špecialista na biomechaniku a bývalý profesionálny športovec Cassidy Phillips. Masážne pomôcky tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. TriggerPoint využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a regeneráciu.
Harbinger je synonymom pre špičkové fitness doplnky na cvičenie. Svetová jednotka má vo svojom portfóliu rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie, obaly, úchopové a ďalšie pomôcky.
SKLZ sú špičkové tréningové pomôcky pre dosahovanie vyššej výkonnosti, sily, rýchlosti, skracovaniu reakčných časov a zlepšovanie koordinácie športovcov všetkých odvetví.  
Samoobslužné riešenie prevádzky fitnescentra - od otvorenia vstupu, selekciu skrinky v šatni, nákup občerstvenia v automatoch a nákupov kreditov po kompletnú manažérsku správu, vrátane rezervácií a prepojenia na ďalšie systémy.