Využite svoje vybavenie Life Fitness na maximum


Life Fitness Academy (LFA) je globálna vzdelávacia platforma Life Fitness Family of Brands (Life Fitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG a SCIFIT) zameraná na tréning trénerov a zaškoľovanie prevádzok, ktoré hľadajú pomoc pri zdokonaľovaní svojich pracovníkov, fitness profesionálov a cvičencov po celom svete.


Zúžitkujte svoju investíciu do zariadení naplno

LFA poskytuje praktické tréningové a produktové školenia, dostupné osobne ako aj online. Váš tím môže získať certifikácie a neustále sa vzdelávať pomocou kurzov vytvorených rešpektovanými hlavnými trénermi.

 

Zvýšte svoju konkurenčnú výhodu

Investujte do svojich ľudí - spravte svoj tím najlepším v odvetví s podporou tímu akreditovaných trénerov Life Fitness. Naším poslaním je vytvárať vzdelávanie a programovanie, ktoré pomáha cvičencom, fitness profesionálom a fitness prevádzkam na celom svete dosiahnuť ich individuálne a obchodné ciele.

 

Vedecky podložené vzdelávanie

LFA venuje rozvoju špičkového a pútavého fitness vzdelávania a programovania pre našich zákazníkov a ich tímy. Všetky LFA kurzy sú akreditované rôznymi globálne uznávanými autoritami ako American Council on Exercise (ACE), National Academy of Sports Medicine (NASM), National Strength and Conditioning Association (NSCA), REPS ako aj CIMSPA. Pripravte sa na úspech!

 

 

Zoznámte sa s našou základnou paletou akreditovaných kurzov Life Fitness Academy:

Prehľad základných kurzov
 • LFX SGT PROGRAMMING
 • GENERAL PRODUCT TRAINING
 • EXPRESS GENERAL PRODUCT TRAINING
 • TRAINING FOR FUNCTION: STRONGER, FITTER, FASTER
 • CREATING SMALL GROUP TRAINING EXPERIENCES
 • APPLIED MUSCLE PHYSIOLOGY
 • THE ESSENTIALS OF TRUE HIGH-INTENSITY INTERVAL TRAINING
 • BIOMECHANICS OF FUNCTION
 • ICG® CERTIFICATION
 • ICG COACH BY COLOR®
 • ICG MYRIDE® + LIVE COACHING
 • ICG® CONNECT

(anglicky)

 

 

Zoznámte sa aj s našimi špecifickými akreditovanými kurzami pre ICG:

ICG Online Academy

Naše tréningové programy boli vyvinuté tak, aby podporovali osobných trénerov a skupinových inštruktorov fitness pri práci, ktorú majú radi. Byť súčasťou ICG® Online Academy znamená mať prístup k množstvu rôznych vzdelávacích programov, workshopov a ďalších kdekoľvek a kedykoľvek. Začnite hneď teraz a zistite, čo môže online akadémia ICG® Online Academy ponúknuť.

 

Global ICG Instructor Club

Ako člen klubu Global ICG® Instructor Club budete mať prístup k unikátnemu súboru výhod, ktoré vám pomôžu prehĺbiť vaše porozumenie a technické znalosti v oblasti plánovania a realizácie vašich sálových cyklistických tréningov.

 

 

ICG Workout Builder

ICG® Workout Builder je jedinečný nástroj na zostavovanie vlastných dizajnov tréningov. Poskytovanie výkonných tréningov vašim členom a klientom nebolo nikdy také rýchle a jednoduché.


 

 

 

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis. Využite svoje vybavenie na maximum a poskytnite svojmu personálu, trénerom a zákazníkom špičkové vzdelávanie, ktoré znásobí výsledky a profitabilitu.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov