Axiom Series

Línia AXIOM ponúka príjemný, nízkoprofilový dizajn spojený s intuitívnou funkčnosťou. AXIOM pozostáva z priestorovo úsporného vybavenia s nápaditým a premysleným dizajnom. Expertne navrhnuté systémy záťaže a precíznosť biomechaniky pohybov poskytujú bezpečný, hladký a prirodzený pocit z cvičenia.

Signature Series Multi-Jungle (MJ4, MJ5, MJ8)

Signature Series Multi-Jungle sú multi veže rozšíriteľné o ďalšie doplnky a konfigurácie. Sú tri základné typy MJ4, MJ5 a MJ8 - podľa počtu cvičencov trénujúcich naraz. Ľubovoľnú džungľu môžete pripojiť aj k systému SYNRGY.

Insignia Series

Prémiová línia Insignia ponúka praktické a estetické krivky, perfektne plynulý prirodzený pohyb, jednoduché minimálne nastavovanie. Insignia nie je iba "stroj". Je to štýlové zariadenie s dokonalou biomechanikou.

Signature Series

Lavičky, stojany, unikátne kotúčové zariadenia, rôzne druhy kladkových systémov - to všetko nájdete pod označením Signature series. Prvotriedny desing a 100 % kvalita použitých materiálov. A hlavne - dokonalá biomechanika.

Hammer Strength - Plate Loaded & Select

Kto raz vyskúša tréning na Hammer Strength zariadeniach, zmení svoj pohľad na tréningové možnosti. V našej ponuke nájdete tehličkové zariadenia línie Select ako aj neprekonateľné kotúčové "stroje" Plate Loaded, z ktorých je viac ako polovica s unikátnym systémom Iso Lateral.

Synrgy 360/180/90

Synrgy 360, Synrgy 180 a Synrgy 90 sú mimoriadne obľúbené série veží na funkčný tréning. Nespočetné množstvo variácií, množstvo úložných priestorov, niekoľko typov hrázd, nekonečné lano, rebriny, monkey dráha, kladkové systémy, platformy na výstupy a veľa iného. Najzábavnejšia forma tréningu či už individuálneho alebo skupinového.

HD Elite Racks by Hammer Strength

Legendárne HD Elite silové klietky rôznych typov ponúkajú takmer neobmedzené možnosti. Je 5 základných druhov (HD Elite Power Rack, HD Elite Multi Rack, HD Elite Half Rack, HD Elite Combo Rack), ktoré je možné ďalej rozširovať a nechať s tréningovými potrebami. Silové klietky sú testované na extrémne zataženie.

HD Athletic Racks and Rigs by Hammer Strength

Naše konštrukcie na funkčný tréning nájdete v tých najlepších športových centrách po celom svete. Ponúkajú širokú škálu konfigurácií a rôznych doplnkov, aby vyhovovali tréningovým potrebám elitných športovcov všetkých športových disciplín.