Axiom Series

Línia AXIOM ponúka príjemný, nízkoprofilový dizajn spojený s intuitívnou funkčnosťou. AXIOM pozostáva z priestorovo úsporného vybavenia s nápaditým a premysleným dizajnom. Expertne navrhnuté systémy záťaže a precíznosť biomechaniky pohybov poskytujú bezpečný, hladký a prirodzený pocit z cvičenia.

Signature Series Multi-Jungle (MJ4, MJ5, MJ8)

Signature Series Multi-Jungle sú multi veže rozšíriteľné o ďalšie doplnky a konfigurácie. Sú tri základné typy MJ4, MJ5 a MJ8 - podľa počtu cvičencov trénujúcich naraz. Ľubovoľnú džungľu môžete pripojiť aj k systému SYNRGY.

Insignia Series

Prémiová línia Insignia ponúka praktické a estetické krivky, perfektne plynulý prirodzený pohyb, jednoduché minimálne nastavovanie. Insignia nie je iba "stroj". Je to štýlové zariadenie s dokonalou biomechanikou.

Signature Series

Lavičky, stojany, unikátne kotúčové zariadenia, rôzne druhy kladkových systémov - to všetko nájdete pod označením Signature series. Prvotriedny desing a 100 % kvalita použitých materiálov. A hlavne - dokonalá biomechanika.

Hammer Strength - Plate Loaded & Select

Kto raz vyskúša tréning na Hammer Strength zariadeniach, zmení svoj pohľad na tréningové možnosti. V našej ponuke nájdete tehličkové zariadenia línie Select ako aj neprekonateľné kotúčové "stroje" Plate Loaded, z ktorých je viac ako polovica s unikátnym systémom Iso Lateral.

Synrgy 360/180/90

Synrgy 360, Synrgy 180 a Synrgy 90 sú mimoriadne obľúbené série veží na funkčný tréning. Nespočetné množstvo variácií, množstvo úložných priestorov, niekoľko typov hrázd, nekonečné lano, rebriny, monkey dráha, kladkové systémy, platformy na výstupy a veľa iného. Najzábavnejšia forma tréningu či už individuálneho alebo skupinového.

HD Elite Racks by Hammer Strength

Legendárne HD Elite silové klietky rôznych typov ponúkajú takmer neobmedzené možnosti. Je 5 základných druhov (HD Elite Power Rack, HD Elite Multi Rack, HD Elite Half Rack, HD Elite Combo Rack), ktoré je možné ďalej rozširovať a nechať s tréningovými potrebami. Silové klietky sú testované na extrémne zataženie.

HD Athletic Racks and Rigs by Hammer Strength

Naše konštrukcie na funkčný tréning nájdete v tých najlepších športových centrách po celom svete. Ponúkajú širokú škálu konfigurácií a rôznych doplnkov, aby vyhovovali tréningovým potrebám elitných športovcov všetkých športových disciplín.

Circuit Series

11 zariadení určených na kruhový tréning. Na rozdiel od iných zariadení, systém odporu je regulovaný pomocou ukrytých expanderov. Mimoriadne pohodlné a rýchle nastavovanie záťaže.