Máme preukázateľne najširšie portfólio profesionálnych silových zariadení na svete


Pre každý zámer. Pre každý rozpočet.

 


Life Fitness Axiom Series

Línia AXIOM ponúka príjemný, nízkoprofilový dizajn spojený s intuitívnou funkčnosťou. AXIOM svojim premysleným dizajnom a duálnymi zariadeniami výrazne šetrí priestor prevádzky. Expertne navrhnuté systémy záťaže a precíznosť biomechaniky pohybov poskytujú bezpečný, hladký a prirodzený pocit z cvičenia.

 

Life Fitness Signature Series

Prémiové možnosti pre cvičencov, ktorí chcú rozšíriť svoj postup silového tréningu nad rámec tehličkových posilňovacích strojov. Séria Signature zahŕňa nakladacie stroje, lavičky a stojany a všestranné stroje Cable Motion™. Každý kus spája vynikajúci výkon s estetickým dizajnom a odolnosťou.


 

Life Fitness Insignia Series

Prémiová línia Insignia ponúka 24 tehličkových zariadení s praktickými a estetickými krivkami, perfektne plynulým prirodzeným pohybom a jednoduchým nastavovaním. Insignia nie je iba "stroj". Je to štýlové zariadenie s dokonalou biomechanikou.

 

 

Life Fitness Signature Series Multi-Jungle (MJ4, MJ5, MJ8)

Mnohostranné veže, ktoré je možné doplniť o ďalšie doplnky a konfigurácie. Sú tri základné typy MJ4, MJ5 a MJ8 - podľa počtu cvičencov trénujúcich naraz. Ľubovoľnú džungľu môžete pripojiť aj k systému SYNRGY.


 

Life Fitness Circuit Series

11 zariadení určených na kruhový tréning. Na rozdiel od iných zariadení, systém odporu je regulovaný pomocou ukrytých expanderov. Mimoriadne pohodlné a rýchle nastavovanie záťaže. 

 

Life Fitness SYNRGY

Life Fitness SYNRGY systém ponúka obrovské množstvo modulov pre takmer nekonečné množsvo tréningových variácií pre skupinový tréning. Sú tri základné zostavy - SYNRGY360, SYNRGY180 a SYNRGY90

 

 


 

Hammer Strength Select

Hammer Strength Select je línia 22 tehličkových posilňovacích zariadení, ktorá bola postavená na filozofii výkonnostného silového tréningu Hammer Strength. Prepája legendárnu biomechaniku s drsnou priemyselnou estetikou.

 

Hammer Strength Motion Technology Selectorized (MTS)

MTS umožňuje efektívny Iso-Lateral® pohyb - čo je priekopnícka záležitosť, ktorú si Hammer Strength aj patentoval. Táto línia ponúka 12 kúskov mašín, ktoré umožňujú nezávislý pohyb rúk a nôh a umocňujú legendárnu biomechaniku všetkých mašín s logom Hammer Strength. 
 

Hammer Strength Plate-Loaded

Tieto nakladacie posilňovacie zariadenia majú vynikajúcu biomechaniku ideálneho tréningového nástroja pre elitných športovcov a tých, ktorí chcú trénovať podobne. Viac ako 40 strojov znamená množstvo rôznych spôsobov, ako pohybovať železom proti gravitácii.


 

Hammer Strength Ground Base Plate-Loaded

Ground Base® je navrhnuté tak, aby udržalo cvičenca pevne na zemi a zároveň umožňovalo tréning rovnováhy a výbušnosti od chodidiel nahor. Každý z ôsmich strojov tejto línie pracuje s niekoľkými svalovými skupinami naraz. Výsledkom je precvičenie celého tela ideálne pre športovo špecifický (napr. MMA) a funkčný tréning.

Hammer Strength HD Athletic Pro

Modularita HD Athletic Pro umožňuje akejkoľvek prevádzke vybudovať jedinečný tréning pre jednotlivcov a malé skupiny, vrátane priestoru pre totálny HIIT tréning. Do tejto skupiny zariadení patria HD Athletic RacksHD Athletic RigsHD Athletic PerimeterHD Athletic Bridge


 

Hammer Strength HD Elite

Stojany HD EliteTM sú postavené po svojich menovcoch – elite. Sú odolné a všestranné. Prísne testovanie robí z týchto stojanov dôkaz vysokého štandardu Hammer Strength. Postavené tak, aby vydržali výkonový silový tréning od jednotlivcov až po skupiny, ktoré chcú svoj tréning posunúť o na najvyššiu úroveň.

 

Hammer Strength - HD Elite iD

Novinka 2023 - Hammer Strength HD Elite iD je dokonalý tréningový systém. Vďaka svojim inovatívnym dizajnovým prvkom, všestranným prídavným zariadeniam a doplnkom úložného priestoru, bezkonkurenčnej odolnosti a schopnosti stoja na vrchole zariadení poskytujúcich elitný tréning.

 


 


 

Silové zariadenia

CYBEX má bohatú ponuku dokonalých silových zariadení, ktoré sú svojou biomechanikou a dizajnom vhodné aj pre tých najnáročnejších vrcholových športovcov či návštevníkov hotela.  

 

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov