Elitný tréning. Odolnosť. Univerzálnosť. Prispôsobovanie.


Hammer Strength HD Elite iD je dokonalý tréningový systém. Vďaka svojim inovatívnym dizajnovým prvkom, všestranným prídavným zariadeniam a doplnkom úložného priestoru, bezkonkurenčnej odolnosti a schopnosti stoja na vrchole zariadení poskytujúcich elitný tréning.

 

Hammer Strength HD Elite iD Half Rack

Keď je priestor limitovaný a potrebujete riešenie, ktoré neobetuje funkčnosť. S párom tréningových stojanov a párom úložných stojanov tieto kompaktné stojany vyvažujú priestorové obmedzenia a poskytujú všetko, čo potrebujete, v komplexnom riešení.

Prispôsobte štýl racku farebnosťou, vlastnými logami či znakmi a ďalšími prídavnými zariadeniami.

 

Hammer Strength HD Elite iD Power Rack

Sú navrhnuté a testované pre tie najťažšie zdvihy a najtvrdšie pády. Sú vybavené dvoma pármi cvičných stojanov a možnosťou pridať pár úložných stojanov. Tieto stojany sú z hrubostennej ocele a poskytujú tréningovú zónu, v ktorej chcú makať všetci športovci.

Využite širokú paletu možností prispôsobení - od farebností, cez logá či znaky, po prídavné zariadenia.

 

Hammer Strength HD Elite iD Combo Rack

Posuňte tréning na vyššiu úroveň s výkonným zariadením pre akéhokoľvek typ telocvične — HD Elite iD Combo Racks. Vďaka širokej možnosti konfigurácií tieto stojany umožňujú viacerým športovcom trénovať na prednej aj zadnej strane stojana, čím sa odomyká prístup nekonečným možnostiam tréningu na ploche optimálnej veľkosti.

 

 

 

VYSVETĽUJÚCE VIDEO

 

ZÁKLADNÉ VEĽKOSTI

Výšky stojanov

Mať stojanový systém, ktorý má viac tréningových výšok, je nevyhnutnosťou k tomu, aby vyhovovali športovcom všetkých fyzických predispozícií. HD Elite iD poskytuje poskytuje možnosti dvoch výšok stojanov: 8-palcových (244 cm) a 9-palcových (274 cm). 


 

Hĺbky úložného priestoru

Úložná hĺbka 15” (38,1 cm) je najlepšia pre priestory s obmedzenou pôdorysnou plochou. Je to tiež odporúčaná hĺbka skladovania pre Power Racks.

Úložná hĺbka 21” (53,3 cm) vytvára viac priestoru pre odkladanie príslušenstva a pomocníka (spottera). Je to tiež odporúčaná skladovacia hĺbka pre Half Racks.
 

 

PRÍDAVKY, PRÍSLUŠENSTVO A PRISPÔSOBOVANIE

Lighting Arms

Ramená "Lighting Arms" sa pripájajú k stojanom v hornej aj dolnej polohe, čím poskytujú veľa tradičných tlakových a ťahových cvikov. Každé rameno má viacero uhlov rukovätí, čiže cvičenci majú pri všetkých pohyboch ten správny úchop. Lightning Arms sú neuveriteľne ľahké a dajú sa rýchlo namontovať a demontovať pomocou nášho jednoduchého otočného mechanizmu – nie sú potrebné žiadne nástroje. Podpery sa predávajú samostatne.
 

Utility Band Pegs

"Užitočné kolíky" sa dodávajú ako pár a používajú sa na tréning s gumami (v rôznych výškach) a ich odkladanie, ako aj na zachytávanie Bar Catches (viď nižšie). Neexistuje žiadne obmedzenie na to, ako a kde sa dajú tieto kolíky použiť. Každý je vybavený uzamykacím systémom Hammer Strength Lock Knob, takže počas tréningu zostane bezpečne na mieste a dá sa ľahko nastavovať jeho poloha. 
 

Power Pivot

Power Pivot je otočný držiak, ktorý možno použiť na tlaky alebo príťahy činky. Dá sa priskrutkovať k akémukoľvek stojanu Hammer Strength. Otočný kĺb môže mať viacero puzdier, pohyb vo všetkých smeroch je plynulý a bezproblémový. Keď sa Power Pivot nepoužíva, je takmer nepostrehnuteľný a pevne prilieha k stojanu. (Olympijská oska sa objednáva samostatne)
 

Nordic Hamstring

Nordic Hamstring je všestranný modulárny doplnok. Obsahuje 5½” hrubú penovú opierku pre pevnú a spoľahlivú podporu počas cvičenia. Môže sa umiestniť nízko alebo vysoko pre cviky jednej nohy vo vnútri alebo mimo stojana. Dodáva sa s uzamykacím kolíkom Hammer Strength Lock Knob, takže počas tréningu zostane bezpečne na mieste a dá sa ľahko meniť nastavenie polohy. Keď sa Nordic Hamstring nepoužíva, môže byť pekne uložený na priečnom nosníku alebo na Utlility Storage Poste (viď nižšie).
 

Battle Rope Anchor

Battle Rope Anchor je montážny bod, ktorý umožňuje tréning s lanom. Má pochrómovaný 1-palcový krúžok, ktorý je šetrný k lanu, ale zároveň vytvára stabilné zachytenie pri vysokointenzívnom tréningu s lanom. Battle Rope Anchor je modulárne a dá sa pripojiť k akémukoľvek priečnemu nosníku alebo kolmo s otvormi rozmiestnenými so 6-palcovými odstupmi. (Battle rope sa objednáva samostatne)
 

Utility Storage Post

Utility Storage Posty sa dodávajú ako pár a fungujú ako univerzálne, viacsmerné úložné riešenie doplnkov. Možno ich umiestniť kdekoľvek na stojane, pozdĺž tréningových alebo skladovacích stojanov. Počnúc jednoduchým návrhom sa tento doplnok zmenil na niečo, čoho vo vašom stojane nikdy nebudete mať dosť – viac úložného priestoru.


 

Flexible Bar Catch

Flexible Bar Catch sú úchyty tyče, ktoré pomáhajú zaistiť bezpečnú tréningovú zónu pri zdvíhaní vo vnútri stojana. Tieto remienky navrhnuté zo spevneného nylonu rozptyľujú dopad pádu na stojan a zabraňujú poškodeniu tyčí. Predná a zadná časť popruhov môže byť odsadená, aby sa tyč odkotúľala, ak spadne pri drepe. Keď sa tieto popruhy nepoužívajú, dajú sa zrolovať a ľahko uložiť.

 

Bull Horn

Bull Horn, originál od Hammer Strength, má mnoho úložných možností duálne úložisko pre rôzne veľkosti kotúčov. V alternatíve Combo usporiadania stojanov dokáže niekoľko týchto Bull Horn doplnkov poskytnúť ukladanie kotúčov pod uhlom 90°, čo umožňuje veľkú skladovaciu kapacitu a ľahkú dostupnosť pre nakladanie a vykladanie kotúčov.
 

Dock N’ Lock

Ďalší originálny kúsok od Hammer Strength - Dock N’ Lock - bol vytvorený s cieľom zabezpečiť, aby bola lavička dokonalo vycentrovaná a uzamknutá na mieste pri používaní v stojane. Vďaka 9-im rôznym nastaveniam v 1-palcových odstupoch Dock N’ Lock poskytuje možnosť správneho nastavenia hĺbky uzamknutia lavičky. Tento doplnok sa montuje na spodný priečny nosník Spider Gusset v zadnej časti stojana a je reverzibilný, aby sa do neho zmestili vložky platformy.
 

Spotter Platform

Spotter Platform - plošiny pre spottera/pomocníka sú dokonalým doplnkom pri tlakových cvičeniach s veľkými váhami. Platformy Spotter sa dodávajú v páre a pripájajú sa priamo na tréningové stojany HD Elite iD. Tento doplnok obsahuje aj chrómový kolík a veľké ochranné kryty laku, ktoré chránia povrch stojana. Keď sa Spotter Platforms nepoužíva, je možné ich prevrátiť a uložiť tesne k zvislej polohe, aby sa vytvoril dodatočný priestor napríklad pre drepovanie. 
 

Hammer Strength Lock Knob

Uzamykacie gombíky Hammer Strength Lock Knob umožňujú cvičencom rýchlo a jednoducho odstrániť a/alebo zmeniť umiestnenie rôznych modulárnych doplnkov, ako napr. Modular Power Pivot, Utility Peg a Nordic Hamstring. Každý gombík je vybavený zaskrutkovanou skrutkou tak, aby sa minimalizovalo vystavenie hardvéru a poškodenie farby na stojanoch. Gombíky tiež obsahujú silný magnet v blízkosti základne gombíka, ktorý umožňuje praktické odloženie na rám stojanu, keď sa nepoužívajú.
 

Dual Bar Hanger

Nízkoprofilový držiak Dual Bar Hanger slúži na zvislé uloženie dvoch olympijských tyčí a montuje sa na hornú priečku akéhokoľvek Hammer Strength Rack. Tento doplnok obsahuje aj 3 úložné háčiky pre ďalší úložný priestor. Každý dvojitý tyčový vešiak má chrómovaný povrch a bol navrhnutý tak, aby chránil povrch stojana pred poškriabaním. (Jeden kus je súčasťou každého stojana HD Elite iD Rack).

 

Single Bar Hanger

Single Bar Hanger - nízkoprofilový vešiak na tyč je určený na vertikálne uchytenie jednej olympijskej tyče a môže byť namontovaný na priečku akéhokoľvek Hammer Strength Racku. Tento doplnok povrchovú úpravu z matného práškového náteru a bol navrhnutý tak, aby chránil povrch stojana pred poškriabaním.


 

Low Bar Storage

Hammer Strength Low Bar Storage je nízkoprofilový držiak na tyče. Vo vnútri puzdra je plastový kryt, ktorý pomáha chrániť olympijské tyče pri páde do zásobníka. Valec je mierne naklonený smerom od stojana, aby sa zabezpečilo, že lišta sa nedotkne stojana a nepoškodí jeho povrch.

Pozn.: Nie je kompatibilné s platformovou vložkou.

 

Modular Power Pivot

Táto verzia Power Pivotu - otočného držiaku pre tlaky alebo príťahy činky - môže byť umiestnená takmer kdekoľvek na stojane. Modularita poskytuje cvičencom možnosť rýchleho prispôsobenia polohy na vykonávanie špecifických pohybov pre daný šport. Tento doplnok je vybavený uzamykacím gombíkom Hammer Strength Lock Knob, takže počas tréningu zostane bezpečne na mieste a dá sa ľahko pohybovať pri nastavovaní jeho polohy. Keď sa nepoužíva, môže byť uložený na priečnom nosníku alebo na Utility Storage Post.
 

Weight Horn - Standard

Vďaka Hammer Strength Weight Horn - úložným tŕňom - je možné kotúče pohodlne umiestniť na stĺpiky regálu bez toho, aby ste potrebovali samostatnú úložnú jednotku (napr. stromček), ktorá by zaberala cennú pôdorysnú plochu. Každý tŕň má dĺžku 7” (18 cm) s prvotriednou povrchovou úpravou pochrómovaním a plynulý prechod pri ukladaní a vyťahovaní kotúčov. (Objednávajú sa v pároch)
 

XL Weight Horn

Veľké tŕne XL Weight Horn umožňujú pohodlné uloženie kotúčov na stojane bez potreby samostatnej úložnej jednotky, ktorá by zaberala cenný priestor na podlahe. Každý XL tŕň má dĺžku 11 palcov (28 cm) a je pochrómovaný pre prvotriedny povrch a plynulý prechod pri nasúvaní a vysúvaní kotúčov. (Objednávajú sa v pároch)

 

Custom Anvil Plates

Odolnosť stojanu je neuveriteľne dôležitá, ale rovnako dôležitá je aj sila vašej značky. Preto sú naše HD Elite iD stojany unikátne aj tým, že umožňujú branding - umiestniť na stojanz vaše logo. S touto novou možnosťou prispôsobenia môžete hrdo ukázať nielen bezkonkurenčnú robustnosť týchto stojanov, ale aj jedinečnú identitu vašej značky zo všetkých uhlov pohľadu.

 

Custom Signs

Umiestnenie značky Hammer Strength je štandardom, ale môžeme tieto plochy využiť aj na prezentáciu vášho loga.

Potrebný plán pre laserové rezanie vášho loga pripraví na základe vašich podkladov naše interné grafické štúdio.


 

 

Tu si prezrite ďalšie obrázky - kliknutím zväčšite:

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*
*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Top
Táto stránka prevádzkovateľa FIT PLUS Group s.r.o. používa súbory cookie, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si ďalšie informácie o súboroch cookie a o tom, ako môžete odmietnuť ich použitie. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo vašom prehliadači. Svoj súhlas s využívaním cookies udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“.
Viac informácií